Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

110 zł premii od mBanku za otwarcie eKonta m (promocja zakończona)

Redakcja   •   Aktualizacja: 1 grudnia 2017 r.

mBank przygotował promocję dla młodych w wieku od 18 do 24 lat, w której do zgarnięcia jest 110 zł premii. Warunki są wyjątkowo proste do spełnienia, a jedyne, co trzeba zrobić, to aktywnie korzystać z karty płatniczej i aplikacji mobilnej banku.

Promocja zakończona

Promocja została już zakończona. Pierwsza edycja trwała do 31 sierpnia 2017 r., jednak bank zdecydował się ją przedłużyć na nieco innych warunkach aż do 30 listopada. Niestety po tym terminie promocja nie została już dalej przedłużona. Jeśli nastąpi jej wznowienie, albo mBank przygotuje kolejną ofertę specjalną dla młodzieży, na pewno od razu Was o tym poinformujemy! :)

Z kronikarskiego obowiązku, pozostawiamy informację na czym promocja polegała:


Jak zgarnąć 110 zł?

Bonusową kwotę 110 zł, wypłacaną w dwóch częściach po 55 zł, otrzymasz za otwarcie konta i wykonywanie ośmiu transakcji kartą w dwóch miesiącach po otwarciu rachunku. Trzeba też logować się do aplikacji mobilnej banku. Jak to wygląda krok po kroku, jeśli założysz konto we wrześniu?

  • We wrześniu złóż wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą, a następnie podpisz umowę z bankiem (najlepiej przez kuriera).
  • W październiku wykonaj przynajmniej 8 transakcji kartą (kwota transakcji nie ma znaczenia) i zaloguj się do aplikacji mobilnej.
  • W listopadzie otrzymasz 55 zł za spełnienie warunków w październiku.
  • Następnie w listopadzie spełnij te same warunki, co w październiku, to znaczy: wykonaj 8 transakcji kartą i zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej.

W grudniu zgarniesz kolejne 55 zł za spełnienie warunków z listopada. Pamiętaj, że chodzi o bezgotówkowe transakcje kartą debetową wydaną do eKonta m, to znaczy płatność za zakupy w sklepie (tradycyjnym). Nie wliczają się w to wypłaty gotówki z bankomatów!

Jeśli otworzysz konto później, wszystko działa według schematu widocznego poniżej:

Kiedy można przystąpić do promocji?

Konto w promocji „Zyskaj z eKontem m” można otworzyć od 1 września do 30 listopada 2017 roku. Po 31 sierpnia mBank zdecydował się bowiem przedłużyć promocję na kolejny okres.

Kto może wziąć udział w promocji?

Nagrodę w promocji mogą zdobyć nowi klienci mBanku, to znaczy osoby, które od 1 stycznia 2016 r. nie posiadały konta w mBanku. Trzeba też być pełnoletnim (a dokładnie mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 24 lat).


Czy warto założyć eKonto m?

eKonto m to jedna z najlepszych propozycji na młodzieżowe konto bankowe. Warto je założyć nawet po okresie promocyjnym – od kilku lat zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu kont młodzieżowych. Najistotniejsze jest to, że do ukończenia 20 roku życia posiadanie eKonta m nie wiąże się z żadnymi kosztami, a potem łatwo ich uniknąć. Co trzeba zrobić w tym celu? Zapraszamy do lektury rankingu, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o opłatach.