Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Aktualności

Nowa aplikacja Banku Millennium na Apple Watch nowy

Bank Millennium przygotował nową wersję swojej aplikacji mobilnej na zegarki Apple Watch. Teraz można płacić Blikiem, zatwierdzać operacje, sprawdzać saldo a nawet sprawdzać historię transakcji bez wyjmowania smartfona!

Bank Millennium: płatności zbliżeniowe Blikiem także na Huawei nowy

Bank Millennium po raz kolejny wyprzedza konkurencję w implementacji nowych technologii. W lipcu 2021 r. jako pierwszy zaimplementował płatności zbliżeniowe Blikiem, a dziś pochwalił się, że jako pierwszy wprowadził tę metodę płatności do swojej aplikacji bankowej na smartfony Huawei.

Loteria w Pekao SA – do wygrania Audi Q4 e-tron! nowy

Na koniec roku pojawiła się niezła gratka dla osób, które posiadają lub założą konto w banku Pekao SA. W loterii „Bądź EKO z Pekao” można wygrać elektryczne Audi Q4 e-tron, lub – co tydzień – rower elektryczny. Jeśli masz ukończone 18 lat i zastanawiasz się nad tym, jakie konto młodzieżowe założyć, warto rozważyć Konto Przekorzystne...    Czytaj dalej »

Promocja dla młodych PKO BP

Bonusy dla młodych od PKO BP w promocji „Łap chwile” nowy

PKO BP przygotował promocję specjalnie dla młodych klientów, którzy otworzą Konto dla Młodych (18-26 lat) lub Konto Pierwsze (13-18 lat). Do zyskania jest do 250 złotych dla pełnoletnich lub do 125 zł dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia.

Płatności zbliżeniowe Blikiem dostępne w PKO BP nowy

Pierwsi klienci PKO BP mogą już płacić Blikiem zbliżeniowo w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych. Nowa funkcja jest udostępniana stopniowo i działa na smartfonach z systemem Android i modułem NFC.

Nowy sposób płatności Visa Mobile debiutuje w Polsce w Nest Banku

Visa Mobile umożliwia zapłatę online poprzez podanie swojego numeru telefonu, a następnie zatwierdzenie operacji w aplikacji bankowej. Nest Bank jest nie tylko pierwszym bankiem w Polsce, który zaoferował tę nową metodę płatności, ale również pierwszym na świecie.

Przelewy na numer telefonu Blikiem płatne 1 zł w Pekao SA

Uwaga dla osób przyzwyczajonych do przelewów na numer telefonu – od dziś, 1 września 2021 r., Bank Pekao SA wprowadził opłatę za takie przelewy w wysokości 1 zł. Opłata nie będzie jednak pobierana do 31 grudnia 2021 r.

Konto Przekorzystne dla Młodych

150 zł premii dla młodych z Kontem Przekorzystnym w Pekao

Bank Pekao wystartował z nową promocją, przygotowaną specjalnie dla młodych. I jest to promocja godna uwagi, bo warunki, które trzeba spełnić, aby zgarnąć bonus są wyjątkowo proste. Sprawdź, jak zdobyć 150 złotych i czy warto otworzyć Konto Przekorzystne dla Młodych.

Beta testy aplikacji PeoPay

Pekao zaprasza użytkowników PeoPay do beta testów aplikacji

Jeśli korzystasz z aplikacji PeoPay, możesz mieć swój udział w tworzeniu jej nowej wersji. Bank Pekao zaprasza swoich klientów do wzięcia udziału w programie beta testów aplikacji mobilnej, a zebrane dane i uwagi pozwolą lepiej dopasować ją do potrzeb użytkowników.

Bonus od Santander Banku za założenia konta młodzieżowego

Jeśli nie masz jeszcze konta bankowego i chcesz otrzymać kasę za jego założenie, Santander Bank ma dla Ciebie propozycję. Młodzi od 13 do 19 roku życia mogą otrzymać od banku 50 zł kieszonkowego za założenie konta młodzieżowego z kartą płatniczą i spełnienie paru prostych warunków.

Słownik pojęć

Bessa

- trwający przez dłuższy czas spadek cen akcji większości spółek na giełdzie.  Przeciwieństwem bessy (zwanej też „rynkiem niedźwiedzia”) jest hossa, inaczej „rynek byka”.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!