Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Aktualności

200 zł premii + 4% na koncie oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym dla Młodych nowy

W nowej edycji promocji Banku Pekao SA można w bardzo łatwy sposób zyskać pokaźny bonus w wysokości 200 zł i bardzo dobre oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Jeśli masz ukończone 18 lat, możesz założyć Konto Przekorzystne dla Młodych przez internet, zgarnąć premię i przez pół roku cieszyć się oprocentowaniem oszczędności na 4%. Zobacz, jakie są warunki...    Czytaj dalej »

Kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji bezpośrednio w apce Banku Millennium nowy

Bank Millennium wprowadza w swojej aplikacji e-vouchery – innowacyjne rozwiązanie, polegające na możliwości zakupu kodów doładowujących lub subskrypcji bezpośrednio w aplikacji mobilnej banku. Oznacza to, że kody lub usługi u wybranych dostawców można opłacić bez konieczności wizyty na stronie dostawcy!

Płatności zegarkiem SwatchPAY! i Xiaomi Pay dostępne w Credit Agricole nowy

Posiadacze kont młodzieżowych (oraz dorosłych) w banku Credit Agricole mogą od teraz korzystać z nowych płatności zegarkiem. SwatchPAY! i Xiaomi Pay to płatności zbliżeniowe dokonywane za pomocą zegarków Swatch i Xiaomi z funkcją NFC. Można nimi płacić nie mając przy sobie portfela czy telefonu, a nawet bez połączenia z internetem.

Konto bankowe dla obywateli Ukrainy w Polsce nowy ważne

Sprawdź, co jest potrzebne, żeby założyć konto bankowe w Polsce, które banki mają strony internetowe po ukraińsku i jakie zwolnienia z opłat przysługują obywatelom Ukrainy.

Банківський рахунок для громадян України в Польщі nowy ważne

Перевірте, що потрібно для відкриття банківського рахунку в Польщі, які банки мають сайти українською та які пільги доступні для громадян України.

Zakupy biletów komunikacji miejskiej w apce Moje ING dostępne już dla wszystkich nowy

Usługa, która początkowo dostępna była tylko dla korzystających z systemu Android, teraz dostępna jest także dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS. Wystarczy zaktualizować aplikację do wersji 4.4.0.

Do 250 zł od mBanku za założenie i korzystanie z eKonta możliwości

W kontynuacji promocji mBanku można zgarnąć do 250 złotych premii za założenie i aktywne korzystanie z eKonta możliwości, czyli rachunku dla młodych. Jeśli więc masz już 18 lat, zobacz co trzeba zrobić, żeby bonus wpłynął na Twoje konto.

Nowa oferta mBanku dla fanów gamingu

mBank wznowił dopiero co zakończoną promocję z bonusami dla fanów grania, przy okazji dodając kolejny bonus! Zakładając konto gamingowe można teraz otrzymać Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące, uzyskać dostęp do rabatów na platformy, gry i akcesoria a także brać udział w serii wyzwań, w których można wygrywać konsole i akcesoria.

Xbox Game Pass Ultimate i słuchawki Logitech za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

PKO BP oferuje atrakcyjne bonusy miłośnikom gier, którzy zdecydują się na założenie Konta dla Młodych: kody umożliwiające zakup miesięcznych subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub słuchawki gamingowe Logitech G435.

mBank partnerem 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

30 stycznia 2022 r. Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra w całej Polsce po raz 30! Celem tegorocznego finału jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. mBank już po raz piąty będzie bankierem Fundacji.

Słownik pojęć

Deflacja

- okres, w którym notuje się wzrost wartości pieniądza, to znaczy ceny dóbr i usług spadają (zatem za tę samą ilość pieniędzy można kupić więcej). Jest to przeciwieństwo znacznie częściej występującej inflacji.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!