Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Konto Przekorzystne z pakietem muzycznym i łączną premią 300 zł

Redakcja   •   17 sierpnia 2023 r.

Bank Pekao SA przygotował ofertą specjalnie z myślą o miłośnikach muzyki. Jeśli masz ukończone 18 lat, możesz otworzyć konto, które oprócz muzycznych motywów przewodnich np. na wizerunku karty czy w apce mobilnej, daje również 100 zł bonusu na muzyczne gadżety oraz 200 zł premii pieniężnej. Łącznie zyskamy bonusy o wartości 300 zł. Do tego 7% na koncie oszczędnościowym i wszystkie udogodnienia, które oferuje Konto Przekorzystne dla Młodych.

Konto muzyczne w Pekao

Jak zdobyć premię 200 zł? [osoby powyżej 18 lat]

Pierwszą premią, jaką zyskamy otwierając Konto Przekorzystne, jest 200 zł w postaci przelewu na konto. Do tej promocji mogą przystąpić osoby pełnoletnie, które same składają wniosek o założenie konta na specjalnej stronie banku.

Najpierw zgarniesz 50 zł za otwarcie konta, a potem dodatkowe 150 zł za spełnienie prostych warunków. Co dokładnie trzeba zrobić? Aby otrzymać bonus należy:

  • otworzyć Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą debetową i aplikacją mobilną PeoPay. Wniosek musi być złożony online na stronie Pekao lub w aplikacji – za to otrzymasz 50 zł.
  • wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą w pierwszym, drugim oraz trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym konto zostało otwarte.

Za spełnienie warunku płatności kartą otrzymasz pozostałą część premii, czyli łącznie 150 zł.

Otwierając konto w sierpniu, opisany wyżej warunek, czyli po 5 płatności kartą/apką w miesiącu, musi być zrealizowany we wrześniu, październiku i listopadzie. Tę promocję szczegółowo opisujemy w aktualnościach: 200 zł premii + 7% na koncie oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym dla Młodych. Czas na dołączenie do promocji mija 2 listopada 2023 r.

Muzyczne nagrody o wartości 100 zł

Wszystkie osoby, których pasją są dobre brzmienia, festiwale i koncerty, będą szczególnie zadowolone z kolejnego bonusu, który Bank Pekao oferuje w nowej odsłonie konta. Do zdobycia są na przykład słuchawki bezprzewodowe, kody do serwisu Eventim z biletami na koncerty, głośniki bluetooth – i wiele innych nagród z motywem muzycznym, na które wymienisz 8000 punktów na start, które otrzymasz od banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Jak zgarnąć 8000 punktów na start?

  • Zarejestruj swoją kartę Pekao w programie Mastercard Bezcenne Chwile (zrobisz to w bankowości Pekao24 lub aplikacji PeoPay, zakładka „Dla Ciebie” > „Bonusy”).
  • Wykonaj tą kartą przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w okresie 30 dni od przystąpienia do promocji.
  • W wiadomości od banku (w Pekao24 lub PeoPay) otrzymasz specjalny kod, który wymienisz na promocyjne punkty.
  • Żeby zrealizować kod, należy zalogować się na stronie bezcennechwile.mastercard.pl, wejść w zakładkę „Moje konto” a następnie „Kody promocyjne”. W widocznym tam szarym polu należy wpisać otrzymany od banku kod.

Punkty będą ważne przez 6 miesięcy i można je wykorzystać na przykład na wspomniane wyżej nagrody muzyczne, ale też na inne, na przykład związane z grami komputerowymi. Pełen wachlarz nagród z tej kategorii znajdziesz w dziale „Rozrywka”.

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy stworzony przez operatora kart płatniczych Mastercard. Płacąc kartą zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na nagrody z ośmiu kategorii. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat, sprawdź nasz szczegółowy opis: Mastercard Bezcenne Chwile, czyli jak zbierać punkty za płatności kartą.

Muzyczna karta płatnicza

Twoja pasja zawsze z Tobą! – to hasło, którym bank promuje konto muzyczne. I rzeczywiście, wybierając ten wariant rachunku, możesz otrzymać kartę płatniczą z niestandardowym wizerunkiem, oczywiście z motywem muzycznym, tak jak ustawić wybraną przez siebie skórkę w aplikacji mobilnej.

Bank nie pobiera żadnej miesięcznej opłaty za korzystanie z karty (bez żadnych warunków, do ukończenia 26. roku życia).

Zobacz karty na stronie konta muzycznego w Pekao »

7% na koncie oszczędnościowym

Ponadto z kontem w Banku Pekao możemy oszczędzać na bardzo dobrych warunkach. Na koncie oszczędnościowym zyskamy 7% w skali roku, przez 5 miesięcy od jego założenia. Nie są pobierane żadne opłaty za otwarcie i za posiadanie tego rachunku, dlatego warto budować na nim oszczędności, które będą procentować.

Konto Przekorzystne dla miłośników muzyki. Czy warto?

Dla wszystkich pasjonatów muzyki, założenie Konta Przekorzystnego w nowej, muzycznej ofercie, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie tylko dlatego, że zyskasz atrakcyjne bonusy i oryginalną kartę płatniczą, ale również przez to, że jest to naprawdę bardzo dobre konto, z którego młodzi ludzie będą zadowoleni.

Sam rachunek prowadzony jest zupełnie za darmo, poza tym karta również nie generuje niepotrzebnych kosztów (bezwarunkowe 0 zł). Konto oferuje wszystkie nowoczesne sposoby płatności i zapewnia dostęp do pieniędzy w każdym miejscu i o każdej porze, dzięki użytecznej aplikacji PeoPay.

Wszystkie szczegóły i wniosek o otwarcie konta znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie promocji: Konto Przekorzystne dla młodych z pakietem muzycznym »