Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

150 zł premii dla młodych z Kontem Przekorzystnym w Pekao

Krzysztof Gibek   •   01 września 2021 r.

Bank Pekao wystartował z nową promocją, przygotowaną specjalnie dla młodych. I jest to promocja godna uwagi, bo warunki, które trzeba spełnić, aby zgarnąć bonus są wyjątkowo proste. Sprawdź, jak zdobyć 150 złotych i czy warto otworzyć Konto Przekorzystne dla Młodych.

Konto Przekorzystne dla Młodych

Rachunek dla młodych w Pekao oferuje nowoczesną aplikację mobilną z Blikiem, Apple Pay i Google Pay, bezwarunkowo darmową kartę płatniczą i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie bez opłat. To nie wszystko: w najnowszej promocji do zyskania jest 150 zł bonusu w formie przelewu na konto.

150 zł dla młodych w Pekao

W akcji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 150 zł” (edycja I) mogą wziąć udział pełnoletnie osoby (konkretnie w wieku od 18 do 26 lat), które nie były klientami banku (od 1 stycznia 2019 r.). Czas na założenie konta w promocji mija 31 października 2021 roku.

Jakie są warunki zdobycia premii?

Otwórz Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą płatniczą i aplikacją PeoPay przez formularz na stronie banku lub na selfie – za samo podpisanie umowy i otwarcie konta otrzymasz 50 zł, czyli pierwszą część nagrody.

W każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją mobilną PeoPay – za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł, czyli drugą część premii.

Czyli otwierając konto we wrześniu, po 5 transakcji bezgotówkowych musisz wykonać w październiku, listopadzie i grudniu. Jeśli spełnisz te warunki, pierwszą nagrodę (50 zł) otrzymasz do 31 października, a drugą (100 zł) do 31 stycznia 2022 r.

50 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomemu

Jeśli będziesz zadowolony z założonego Konta Przekorzystnego dla Młodych, możesz polecać je znajomym, otrzymując dodatkowy bonus: 50 złotych premii za każdą skuteczną rekomendację zarówno dla Ciebie, jak i dla znajomego. Polecenie będzie skuteczne, jeśli osoba otwierająca rachunek spełni warunki aktywności, którymi są:

  • wyrażenie zgody na marketing elektroniczny od banku (SMS-y, e-maile)
  • złożenie wzoru podpisu w dowolnie wybranej placówce banku Pekao,
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 500 złotych (przelew z innego banku),
  • wykonanie przynajmniej czterech transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay

Zarówno wpływy na konto jak i transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu założenia konta. Pamiętaj, że osoba, której polecasz rachunek również musi mieć ukończone 18 lat.

Do 7400 punktów, czyli 110 zł w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Dodatkową korzyścią przy założeniu Konta Przekorzystnego dla Młodych jest 7400 punktów, o wartości 110 złotych w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

  • 3400 punktów o wartości 50 zł otrzymasz od banku, za przystąpienie do programu do 30.09.2021 r. oraz wykonanie 4 transakcji kartą Mastercard lub Maestro w okresie 30 dni od dnia przystąpienia do programu.
  • 4000 punktów o wartości 60 zł otrzymasz od Mastercard za przystąpienie do programu oraz za wykonanie transakcji kartą Mastercard na kwotę 50 zł.

Przejdź na stronę promocji i załóż konto z premią »

Wszystkie cechy konta młodzieżowego w Pekao opisaliśmy w naszym artykule Rachunek dla młodych w Pekao – Konto Przekorzystne, a porównanie z innymi bankami znajdziesz w rankingu rachunków dla młodych.

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.