Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

200 zł premii dla młodych z Kontem Przekorzystnym w Pekao

Krzysztof Gibek   •   02 listopada 2021 r.

Bank Pekao kontynuuje promocję przygotowaną specjalnie dla młodych. I jest to promocja godna uwagi, bo warunki, które trzeba spełnić, aby zgarnąć bonus są wyjątkowo proste i przejrzyste. Sprawdź, jak zdobyć 200 złotych i czy warto otworzyć Konto Przekorzystne dla Młodych.

Uwaga, promocja zakończona. Zobacz analizę najnowszej oferty z bonusem w artykule: 200 zł premii + 8% na koncie oszczędnościowym z Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Konto Przekorzystne dla Młodych

Rachunek dla młodych w Pekao oferuje nowoczesną aplikację mobilną z Blikiem, Apple Pay i Google Pay, bezwarunkowo darmową kartę płatniczą i wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie bez opłat. To nie wszystko: w najnowszej promocji do zyskania jest do 200 zł bonusu w formie przelewu na konto.

200 zł dla młodych w Pekao

W akcji „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” (edycja II) mogą wziąć udział pełnoletnie osoby (konkretnie w wieku od 18 do 26 lat), które nie były klientami banku (od 1 stycznia 2019 r.). Czas na założenie konta w promocji mija 31 grudnia 2021 roku.

Jakie są warunki zdobycia premii?

Otwórz Konto Przekorzystne dla Młodych wraz z kartą płatniczą (Mastercard Debit FX) i aplikacją PeoPay przez formularz na stronie banku lub na selfie – za samo podpisanie umowy i otwarcie konta otrzymasz 50 zł, czyli pierwszą część nagrody.

W każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją mobilną PeoPay – za spełnienie tego warunku otrzymasz 150 zł, czyli drugą część premii.

Czyli otwierając konto w listopadzie, po 5 transakcji bezgotówkowych musisz wykonać w:

  • grudniu,
  • styczniu,
  • i lutym.

Jeśli spełnisz te warunki, pierwszą nagrodę (50 zł) otrzymasz do 31 grudnia, a drugą (150 zł) do 31 marca 2022 r.

50 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomemu

Jeśli będziesz zadowolony z założonego Konta Przekorzystnego dla Młodych, możesz polecać je znajomym, otrzymując dodatkowy bonus: 50 złotych premii za każdą skuteczną rekomendację zarówno dla Ciebie, jak i dla znajomego. Polecenie będzie skuteczne, jeśli osoba otwierająca rachunek spełni warunki aktywności, którymi są:

  • wyrażenie zgody na marketing elektroniczny od banku (SMS-y, e-maile)
  • złożenie wzoru podpisu w dowolnie wybranej placówce banku Pekao,
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 500 złotych (przelew z innego banku),
  • wykonanie przynajmniej czterech transakcji bezgotówkowych kartą lub aplikacją PeoPay

Zarówno wpływy na konto jak i transakcje bezgotówkowe muszą być wykonane w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu założenia konta. Pamiętaj, że osoba, której polecasz rachunek również musi mieć ukończone 18 lat.

Czy warto?

Jeśli masz ukończone 18 lat, zdecydowanie warto. Konto nie generuje żadnych niepotrzebnych kosztów, nowoczesna aplikacja mobilna daje wszystko, czego potrzeba, żeby mieć bank w kieszeni, a sam bonus, nie dość, że pokaźny, to jeszcze jest naprawdę prosty do zdobycia. Trzeba tylko pamiętać o płaceniu kartą przez trzy pełne miesiące po otwarciu konta. Co ważne, nie ma limitu kwot płatności, dlatego nawet za małe zakupy warto zapłacić kartą, Apple Pay lub Google Pay.

Przejdź na stronę promocji i załóż konto z premią »

Wszystkie cechy konta młodzieżowego w Pekao opisaliśmy w naszym artykule Rachunek dla młodych w Pekao – Konto Przekorzystne, a porównanie z innymi bankami znajdziesz w rankingu rachunków dla młodych.

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.