Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Konto z premią 100 zł dla nastolatków w mBanku

Redakcja   •   Aktualizacja: 2 października 2023 r.

Nie zdarza się często, żeby banki kierowały promocje z premią bezpośrednio do niepełnoletnich. Jednak mBank oferuje nastolatkom mającym od 13 do 17 lat do 100 złotych za otwarcie konta i spełnienie kilku prostych warunków. Co ważne, bonusowe pieniądze trafią bezpośrednio na Twoje konto i nie będzie potrzebna żadna aktywność rodzica, poza wyrażeniem zgody na założenie rachunku.

Premia dla nastolatków mBank

Jeśli masz ukończone 13 lat i nie jesteś jeszcze klientem/klientką mBanku, możesz skorzystać z promocji „Z mBankiem możesz więcej – IV edycja” która trwa do 18 października 2023 roku. Do zyskania w prosty sposób jest 100 złotych. Co trzeba zrobić? Założyć konto przez internet na stronie promocji dla nastolatków, a następnie wykonać kilka czynności, to znaczy:

  • zapłać minimum 5 razy telefonem (Google Pay, Apple Pay lub przez BLIK zbliżeniowy). Masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu założenia konta – za to otrzymasz pierwszą część premii w kwocie 10 zł,
  • wykonaj minimum jeden przelew na numer telefonu BLIK – premia 10 zł,
  • zgromadź i utrzymaj minimum 20 zł na celu oszczędnościowym („Moje cele” ustawisz za darmo w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, jest to rachunek do automatycznego oszczędzania). Masz na to czas do końca przyszłego miesiąca od momentu założenia konta – za to otrzymasz kolejne 10 zł,
  • spełnij wszystkie powyższe warunki (płatności telefonem, przelew na numer telefonu i aktywny cel oszczędnościowy), a otrzymasz premię dodatkową – 70 złotych.

Mówiąc w skrócie, aby zgarnąć 100 zł bonusu, zakładasz konto przez internet, płacisz pięć razy telefonem, wykonujesz przelew na telefon BLIK i gromadzisz przynajmniej 20 zł na swoim celu oszczędnościowym. Nagroda w postaci przelewu na Twoje konto zostanie wypłacona do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyłeś konto promocyjne. Czyli jeśli na przykład konto zostało otwarte w październiku, warunki musisz spełnić do końca listopada, a pieniądze otrzymasz do końca grudnia. Wszystkie informacje o promocji możesz znaleźć na stronie mbank.pl.Premia dla nastolatków mBank

Co jeszcze można zyskać?

Oprócz premii mBank oferuje młodym jeszcze kilka ciekawych programów, na których można zarobić, bądź oszczędzić, m.in.:

  • dodatkowe pieniądze za skuteczne polecenie konta znajomym – 75 zł dla Ciebie i 60 zł dla znajomego za otwarcie eKonta możliwości (od 13 do 17 lat) w programie PolecamBank.
  • Niestandardową kartę z wizerunkiem, jaki sobie wybierzesz, bez żadnych dodatkowych opłat.
  • mOkazje, czyli zniżki i zwroty pieniędzy za zakupy w sklepach będących partnerami programu.
  • Moje cele, czyli automatyczne oszczędzanie z wirtualną skarbonką.

Jak założyć eKonto możliwości dla nastolatków i czy warto?

eKonto możliwości to numer jeden w naszym rankingu kont dla młodych. Jest ono prowadzone za darmo bez żadnych dodatkowych warunków, jego posiadacze nie płacą też za kartę do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Słowem, wszystkie najważniejsze funkcje, z których będziesz korzystać na co dzień, są darmowe.

W bardzo dobrej aplikacji mobilnej bank udostępnia wszystkie nowoczesne sposoby płatności, takie jak BLIK (w tym przelewy na numer telefonu i płatności zbliżeniowe telefonem), Apple Pay, Google Pay i płatności zegarkiem (Garmin Pay, Fitbit Pay, swatchpay! lub Xiaomi Pay).

Rachunek najwygodniej założyć przez internet na stronie banku, a osoby niepełnoletnie potrzebują do tego zgody rodzica, który również złoży podpis na umowie. Jeśli rodzic nie ma nic przeciwko, po prostu wypełniasz wniosek o konto i czekasz na kuriera, który przywiezie wszystkie dokumenty. Przejdź na stronę promocji dla nastolatków w mBanku »

Masz ukończone 18 lat i chcesz zgarnąć jeszcze więcej za założenie konta?

Młodzież po ukończeniu 18 roku życia może skorzystać z zupełnie innej promocji eKonta możliwości, w której do zgarnięcia jest premia o łącznej wartości 500 zł: 350 zł za spełnienie kilku warunków oraz bon o wartości 150 zł na Allegro lub do MediaExpert. Do tego podwyższone oprocentowanie oszczędności. Przeczytaj więcej o promocji eKonta możliwości dla młodzieży od 18 do 24 lat.