Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Do 200 zł od mBanku za założenie i korzystanie z eKonta możliwości

Krzysztof Gibek   •   31 października 2021 r.

W kontynuacji promocji mBanku można zgarnąć do 200 złotych premii za założenie i aktywne korzystanie z eKonta możliwości, czyli rachunku dla młodych. Jeśli więc masz już 18 lat, zobacz co trzeba zrobić, żeby bonus wpłynął na Twoje konto.

Dla osób pełnoletnich, które zostaną nowymi klientami, mBank przygotował ofertę, w której do zyskania jest do 200 złotych premii, a nosi ona nazwę „I możesz więcej – VI edycja”. Bonus jest rozbity na kilka części. Co trzeba zrobić? Założyć konto przez internet na specjalnej stronie promocji, a następnie spełnić warunki wypłaty poszczególnych premii.

  • Premia 1: 20 zł za płatności telefonem. Zapłać minimum 4 razy telefonem (Google Pay lub Apple Pay), masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 2: 20 zł za przelewy na numer telefonu. Wykonaj 3 przelewy na numer telefonu Blik, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 3: 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy. Utrzymaj minimum 30 zł na celu oszczędnościowym, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 4: 90 zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków. Spełnij wszystkie warunki i zgarnij dodatkowo 90 zł
  • Premia dodatkowa: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub e-dowód. Jeśli założysz rachunek z wykorzystaniem e-dowodu osobistego (lub na selfie, w aplikacji), zyskasz dodatkowe 50 zł.

Promocyjne eKonto możliwości otworzysz do końca lutego 2022 roku. Warunki musisz spełnić do końca miesiąca następującego po tym, w którym konto zostało otwarte. Czyli zakładając konto w listopadzie, warunki muszą być spełnione do końca grudnia. Wszystkie informacje o promocji możesz znaleźć na stronie mbank.pl.

Po spełnieniu warunków premia zostanie wypłacona na Twoje konto w mBanku do końca drugiego miesiąca, który nastąpi po miesiącu, w którym otworzyłeś konto promocyjne. Czyli jeśli warunki spełnisz w grudniu (a konto było założone w listopadzie), do końca stycznia dostaniesz przelew.

Jak założyć eKonto możliwości i czy w ogóle warto?

eKonto możliwości, to numer jeden w naszym rankingu kont dla młodych. Jest ono prowadzone za darmo bez żadnych warunków, jego posiadacze nie płacą też za kartę do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank obsługuje też wszystkie wiodące sposoby płatności mobilnych: BLIK (w tym przelewy na numer telefonu), Apple Pay i Google Pay. Rachunek najwygodniej założyć przez internet na stronie banku.

Osoby niepełnoletnie, czyli przed ukończeniem 18 roku życia, nie mogą wziąć udziału w promocji, ale nadal mogą założyć eKonto możliwości przez internet korzystając z osobnego formularza. Potrzebna do tego będzie legitymacja szkolna i zgoda rodzica.

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.

Słownik pojęć

Raj podatkowy

- kraj, który przyciąga zagraniczne firmy dzięki bardzo niskim podatkom (głównie podatkowi dochodowemu bliskiemu 0%). Raje podatkowe są wykorzystywane przez przedsiębiorców do unikania płacenia wysokich podatków w ich macierzystych krajach.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!