Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Do 250 zł od mBanku za założenie i korzystanie z eKonta możliwości

Krzysztof Gibek   •   01 marca 2022 r.

W kontynuacji promocji mBanku można zgarnąć do 250 złotych premii za założenie i aktywne korzystanie z eKonta możliwości, czyli rachunku dla młodych. Jeśli więc masz już 18 lat, zobacz co trzeba zrobić, żeby bonus wpłynął na Twoje konto.

Dla osób pełnoletnich, które zostaną nowymi klientami, mBank przygotował ofertę, w której do zyskania jest do 250 złotych premii, a nosi ona nazwę „I możesz więcej – VII edycja”. Bonus jest rozbity na kilka części. Co trzeba zrobić? Założyć konto przez internet na specjalnej stronie promocji, a następnie spełnić warunki wypłaty poszczególnych premii.

  • Premia 1: 20 zł za płatności telefonem. Zapłać minimum 4 razy telefonem (Google Pay lub Apple Pay), masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 2: 20 zł za przelewy na numer telefonu. Wykonaj 3 przelewy na numer telefonu Blik, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 3: 20 zł za aktywny cel oszczędnościowy. Utrzymaj minimum 50 zł na celu oszczędnościowym, masz na to czas do końca kolejnego miesiąca od momentu otwarcia konta
  • Premia 4: 140 zł za spełnienie wszystkich powyższych warunków. Spełnij wszystkie warunki i zgarnij dodatkowo 140 zł
  • Premia dodatkowa: 50 zł za otwarcie konta na selfie lub e-dowód. Jeśli założysz rachunek z wykorzystaniem e-dowodu osobistego (lub na selfie, w aplikacji), zyskasz dodatkowe 50 zł.

Promocyjne eKonto możliwości otworzysz do 28 czerwca 2022 roku. Warunki musisz spełnić do końca miesiąca następującego po tym, w którym konto zostało otwarte. Czyli zakładając konto w marcu, warunki muszą być spełnione do końca kwietnia. Wszystkie informacje o promocji możesz znaleźć na stronie mbank.pl.

mBank - promocja "I możesz więcej VII edycja" - tabela

Po spełnieniu warunków premia zostanie wypłacona na Twoje konto w mBanku do końca drugiego miesiąca, który nastąpi po miesiącu, w którym otworzyłeś konto promocyjne. Czyli jeśli warunki spełnisz w kwietniu (a konto było założone w marcu), do końca maja dostaniesz przelew.

Jak założyć eKonto możliwości i czy w ogóle warto?

eKonto możliwości to numer jeden w naszym rankingu kont dla młodych. Jest ono prowadzone za darmo bez żadnych warunków, jego posiadacze nie płacą też za kartę do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. mBank obsługuje też wszystkie wiodące sposoby płatności mobilnych: BLIK (w tym przelewy na numer telefonu), Apple Pay i Google Pay. Rachunek najwygodniej założyć przez internet na stronie banku.

Osoby niepełnoletnie, czyli przed ukończeniem 18 roku życia, nie mogą wziąć udziału w promocji, ale nadal mogą założyć eKonto możliwości przez internet korzystając z osobnego formularza. Potrzebna do tego będzie legitymacja szkolna i zgoda rodzica.

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.

Słownik pojęć

Raj podatkowy

- kraj, który przyciąga zagraniczne firmy dzięki bardzo niskim podatkom (głównie podatkowi dochodowemu bliskiemu 0%). Raje podatkowe są wykorzystywane przez przedsiębiorców do unikania płacenia wysokich podatków w ich macierzystych krajach.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!