Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Konto Przekorzystne z kartą ISIC o wartości 105 zł i premią 100 zł

Redakcja   •   14 lipca 2023 r.

Bank Pekao SA oferuje bardzo dobrą promocję dla podróżników. Konto Przekorzystne z kartą ISIC Świat o wartości 105 złotych w pakiecie, zupełnie za darmo, a dodatkowo w łatwy sposób można zyskać premię 100 zł za płatności kartą. Poza tym samo konto ma wiele udogodnień, które przydadzą się za granicą: kartę wielowalutową, bezpłatne wypłaty z bankomatów poza Polską i korzystne kursy wymiany walut w kantorze Pekao. Oferta godna uwagi dla wszystkich, którzy ukończyli już 18 lat i którzy wybierają się na zagraniczne wyprawy.

Pekao z kartą ISIC

Co to jest karta ISIC

ISIC (International Student Identity Card) to międzynarodowa karta studencka (lub uczniowska, można ją posiadać również będąc uczniem szkoły średniej), która pełni rolę dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie, zapewnia pakiet ubezpieczeń oraz daje dostęp do wielu zniżek. Jest wydawana od 1968 r., pod patronatem UNESCO i mogą ją wyrobić uczniowie oraz studenci wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) zarówno na uczelniach prywatnych, jak i państwowych, bez ograniczenia wieku. Do jej wyrobienia potrzebna jest ważna legitymacja szkolna lub studencka i jedno zdjęcie.

Karta dostępna jest w kilku wariantach ubezpieczeniowych:

  • bez ubezpieczenia – koszt: 29 zł, daje jedynie dostęp do zniżek oraz potwierdza status studenta za granicą.
  • z ubezpieczeniem Polska – koszt: 75 zł, zawiera ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków tylko w Polsce.
  • z ubezpieczeniem Świat – koszt: 105 zł, zawiera ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia na świecie.

W akcji Pekao zyskasz kartę z ubezpieczeniem świat, czyli najlepszą opcję. Przejdź na stronę promocji Pekao i ISIC >>

Konto Przekorzystne dla młodych

Z kolei Konto Przekorzystne dla młodych to rachunek oferowany przez Pekao SA, który charakteryzuje się nowoczesnością i brakiem opłat aż do 26. roku życia. Przez internet otworzysz go samodzielnie od 18 r.ż, wcześniej (nie będąc pełnoletnim) można to zrobić albo w oddziale banku, albo z poziomu bankowości internetowej rodzica.

Do największych zalet należy zaliczyć nieograniczoną liczbę bezprowizyjnych wypłat ze wszystkich bankomatów na świecie, bezwarunkowo darmową kartę wielowalutową idealną na wakacyjne podróże (umożliwia ominięcie kosztów przewalutowania), nowoczesną apkę PeoPay czy kantor walutowy zintegrowany z bankowością internetową, pozwalający wymieniać waluty po bardzo dobrych kursach.

Z pełnym opisem konta można zapoznać się w naszej analizie: Konto Przekorzystne dla młodych oraz na stronie Pekao z opisem promocji dla podróżników.

Dodatkowo w aktualnej promocji, łączącej się z ofertą ISIC, można zyskać 100 zł premii, zatem łączna wartość bonusów wraz z kartą ISIC przekracza 200 zł.

Jak zyskać kartę ISIC za 0 zł

Do zdobycia karty studenckiej ISIC nie są potrzebne żadne wygórowane warunki. Przysługuje ona za samo założenie Konta Przekrzystnego dla Młodych w promocji „Otwórz Konto Przekorzystne z pakietem podróżnika”. Ważne! Czas na założenie konta w promocji mija 31 lipca 2023 r.!

  • Krok 1. Załóż Konto Przekorzystne z kartą debetową i apką PeoPay na specjalnej stronie promocji.
  • Krok 2. Po otwarciu konta otrzymasz kod SMS na bezpłatne wydanie legitymacji ISIC z ubezpieczeniem podróżnym za granicą, która jest warta 105 zł.
  • Krok 3. Wypełnij formularz o legitymację ISIC wprowadzając w nim otrzymany kod SMS w wyznaczonym polu (zrób to do końca sierpnia).

Legitymacja będzie dostępna w wersji cyfrowej w apce ISIC, a jeśli potrzebujesz mieć ją w tradycyjnej, plastikowej wersji, możesz zamówić ją w przesyłce pocztowej.

Jeśli więc masz ukończone 18 lat, jest to nie lada okazja do po pierwsze zdobycia łatwego bonusu w wysokości 100 zł, a po drugie do zdobycia karty, która da Ci dostęp do wielu zniżek podczas zagranicznych podróży, a poza tym zapewni Ci niezbędne ubezpieczenie, które zawsze warto mieć. Szczegóły oraz wniosek o rachunek w promocji znajdziesz na stronie Pekao SA.