Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Loteria w Pekao SA – do wygrania Audi Q4 e-tron!

Mateusz Skrzypczak   •   14 października 2021 r.

Na koniec roku pojawiła się niezła gratka dla osób, które posiadają lub założą konto w banku Pekao SA. W loterii „Bądź EKO z Pekao” można wygrać elektryczne Audi Q4 e-tron, lub – co tydzień – rower elektryczny. Jeśli masz ukończone 18 lat i zastanawiasz się nad tym, jakie konto młodzieżowe założyć, warto rozważyć Konto Przekorzystne w Pekao SA – ale nie tylko z powodu loterii.

Jak wziąć udział w loterii

Loteria przeznaczona jest dla osób, które:

  • mają ukończone 18 lat,
  • są lub zostaną klientami banku Pekao SA,
  • posiadają do swojego konta kartę płatniczą Mastercard lub Maestro,
  • do 31 grudnia 2021 r. wypełnią formularz zgłoszeniowy i wyrażą tzw. zgody marketingowe.

Ci, którzy posiadają więcej niż 1 kartę Mastercard lub Maestro (np. debetową i kredytową) rejestrują się tylko raz. Nie ma potrzeby rejestracji każdej karty osobno.

Jak działa loteria

W tradycyjnej loterii kupuje się losy. Tutaj, losy otrzymujesz za płatności kartą:

  • 1 los za każdą płatność wyżej wymienioną kartą debetową (dotyczy to także płatności tymi kartami za pomocą Apple Pay i Google Pay),
  • 5 losów za każdą płatność kartą kredytową (jeśli ją masz),
  • dodatkowe 100 losów, jeśli karta jest lub zostanie zarejestrowana w programie Bezcenne® Chwile,
  • kolejne 100 losów, jeśli pomiędzy 12 października 2021 r. a 1 stycznia 2022 r. zawrzesz nową umowę o Pożyczkę Ekspresową (pamiętaj, że otrzymanie tych losów to nie jest dobry powód do wzięcia pożyczki!).

W loterii brane pod uwagę są transakcje wykonane od dnia następującego po dniu zgłoszeniu do loterii, aż do 1 stycznia 2022 r. Czyli im szybciej zarejestrujesz się do loterii, tym więcej będziesz mieć czasu na zbieranie losów i tym większe Twoje szanse na wygraną.

Nagrody w loterii

Nagrodę główną – Audi – można wygrać w losowaniu finałowym 21 stycznia 2022 r. Rowery elektryczne można wygrać co tydzień od 22 października 2021 r. do 5 stycznia 2022 r.

Czy warto założyć Konto Przekorzystne w Pekao SA?

Tak – jest to jedno z najlepszych na rynku konto dla młodych, co potwierdza druga pozycja w naszym rankingu kont młodzieżowych.

Posiadanie konta i karty debetowej w Pekao SA nie wiąże się z żadnymi opłatami ani warunkami do spełnienia aż do 26 roku życia. Oprócz tego do dyspozycji są wszystkie wiodące płatności mobilne oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Bank regularnie organizuje też promocje, w których można otrzymać premie np. za płatności kartą lub Blikiem.

Konto można wygodnie założyć online na stronie banku.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.