Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

mBank podwoi Twoją wpłatę na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Redakcja   •   Aktualizacja: 17 stycznia 2018 r.

Zakładajcie konto w mBanku, jeśli jeszcze go nie macie ;) – cel jest szczytny. mBank, nowy partner finansowy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podwoi wpłaty swoich klientów na rzecz organizacji. Choć najbliższy finał już 14 stycznia, mBank będzie podwajał wpłaty aż do 21 stycznia.

Jak informuje mBank, podwajanie dotyczyć będzie pierwszych transakcji o wartości 10, 20, 50 i 100 zł, a całkowite wsparcie mBanku w ramach tej aktywności może wynieść nawet 1 mln zł. Już podczas niedzielnego finału mBank zadeklarował że podwoi WSZYSTKIE wpłaty – czyli nie 1, a 7 milionów zł! Brawo mBank! :) Pod uwagę będą brane zarówno wpłaty obecnych, jak i nowych klientów.

Pod uwagę będą brane transakcje z bankowości elektronicznej, z aplikacji mobilnej, za pomocą mTransferu ze strony WOŚP, a nawet u wolontariuszy wyposażonych w terminale płatnicze (przy płatności kartą mBanku, oczywiście). mBank planuje wyposażyć w terminale płatnicze aż 350 wolontariuszy, a ponadto 14 stycznia, w niedzielę, otworzy wybrane placówki i będzie przyjmować w nich wpłaty.

Na koniec warto przypomnieć, że eKonto m jest liderem naszego rankingu kont dla młodzieży.