Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

mBank nowym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Redakcja   •   Aktualizacja: 5 listopada 2017 r.

Miło nam poinformować, że bank oferujący najlepsze konto dla młodzieży (eKonto m) został oficjalnym finansowym partnerem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz 26 Orkiestra zagra 14 stycznia 2018 roku.

Przez ostatnich 18 lat bankierem Orkiestry był Bank Pekao. Od teraz przywilej ten ma mBank.

„(…) postanowiliśmy znaleźć bank, który razem z nami będzie obsługiwał naszą styczniową zbiórkę pieniędzy oraz całoroczne działania Orkiestry w sposób nowoczesny, z zastosowaniem wszystkich możliwości technologicznych rozwijających wyobraźnię, kreatywność i aktywność naszych darczyńców. Postanowiliśmy znaleźć partnera, który chciałby dodać do swojej standardowej działalności powiew świeżości, wyobraźni i nowych form kontaktu, zwłaszcza z młodymi ludźmi.

To wszystko znaleźliśmy w mBanku – banku wizjonerskim, który jest w stanie podjąć każde wyzwanie będące istotą współpracy z taką Fundacją, jak nasza. Nigdy nie stoimy w miejscu, lubimy zmiany i cieszymy się ze wszystkich nowych technologii, które jeszcze bardziej pozwalają być z młodymi ludźmi” – tak o zmianach powiedział sam Jurek Owsiak.

W minionym roku Bank Pekao wyposażył część wolontariuszy w terminale kart płatniczych. Po zapowiedziach można się spodziewać szerszych możliwości finansowego wspierania WOŚP – mówi się m.in. o darowiznach za pomocą BLIK-a.

Więcej informacji na stronie WOŚP

Słownik pojęć

Karta przedpłacona (pre-paid)

- to rodzaj karty płatniczej, która nie musi być powiązana z rachunkiem osobistym, ani z konkretną osobą (może to być karta na okaziciela). Aby dokonywać płatności kartą pre-paid należy najpierw wpłacić pieniądze na jej rachunek techniczny.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!