Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Zapłać BLIKIEM na Allegro i zgarnij 20 zł premii

Redakcja   •   02 grudnia 2016 r.

Allegro udostępniło niedawno możliwość zapłaty za zakupy kodem BLIK. Z tej okazji, żeby zachęcić klientów do korzystania z nowej formy płatności, przygotowano promocję, w której można zyskać 20 zł.

Jak zgarnąć 20 zł za płatność BLIK na Allegro?

Kup dowolny przedmiot za co najmniej 30 zł na Allegro i zapłać za niego BLIKIEM. O tym, co to jest i jak działa BLIK przeczytasz w naszym serwisie.

Za pierwszą płatność BLIKIEM otrzymasz kupon o wartości 20 zł do wykorzystania na kolejne zakupy za kwotę minimum 50 zł. Kupon otrzymasz w następnym dniu roboczym, maksymalnie do 48 godzin. Kupon będziesz mógł wykorzystać po wyborze płatności BLIK.

Promocja trwa od 23.11.2016 r. do 10.01.2017 r. lub do wykorzystania limitu kuponów (100 000 sztuk). Aby otrzymać kupon, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem Allegro.

Szczegóły promocji znajdziesz na blikmobile.pl

allegro blik

Przeczytaj również

Słownik pojęć

Stopa procentowa

- określa ile kosztuje pożyczenie pewnej sumy pieniędzy. Stopy procentowe określane są przez państwo (a konkretnie przez Radę Polityki Pieniężnej) i odnoszą się do odsetek, jakie banki muszą zapłacić za pożyczenie pieniędzy od Narodowego Banku Polskiego i od siebie nawzajem. Ta cena z kolei wpływa na warunki, na jakich banki udzielają kredytów nam, zwykłym obywatelom. Im wyższe stopy procentowe, tym wyższe oprocentowanie kredytu. W czasie, gdy obowiązują niskie stopy procentowe, za pożyczenie pieniędzy z banku zapłacimy mniej, z drugiej strony zarobimy mniej na odsetkach, jeśli ulokujemy oszczędności w banku. W okresie obowiązywania wysokich stóp procentowych, koszty pożyczenia pieniędzy z banku wzrastają, podobnie jak oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Na stronie NBP znajduje się długi, ale interesujący artykuł nt. stóp procentowych.
Więcej pojęć »