Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Tańsze bilety do Multikina przy płatności BLIK-iem

Redakcja   •   17 maja 2018 r.

Posiadacze M!Karty Multikina mogą teraz korzystać z obniżonej ceny na bilety do kina przez cały tydzień – wystarczy, że za bilety zapłacą przy pomocy BLIK-a.

M!Karta to karta zniżkowa dla uczniów i studentów oferowana przez Multikino. Kosztuje 14,90 za rok i umożliwia osobom z ważną legitymacją uczniowską lub studencką kupno biletów na seanse od poniedziałku do czwartku za 14,90 zł.

Jednak w najnowszej promocji, kupując bilet on-line i płacąc BLIK-iem, można cieszyć się obniżonymi cenami biletów przez cały tydzień. Dodatkowo, obniżona cena obowiązuje także dla osoby towarzyszącej z ważną legitymacją studencką.

Promocja trwa od 14.05.2018 do 30.11.2018 lub do zakończenia puli promocyjnych biletów (50066 szt.). Można zakupić tylko dwa bilety dziennie w obniżonej cenie. W promocji może brać udział młodzież od 15 roku życia.

Szczegóły promocji i regulamin na stronie BLIK-a

Słownik pojęć

Karta przedpłacona (pre-paid)

- to rodzaj karty płatniczej, która nie musi być powiązana z rachunkiem osobistym, ani z konkretną osobą (może to być karta na okaziciela). Aby dokonywać płatności kartą pre-paid należy najpierw wpłacić pieniądze na jej rachunek techniczny.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!