Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Blikomania – płać BLIK-iem i wygrywaj 100, 1000 lub 100 000 zł!

Redakcja   •   10 kwietnia 2018 r.

Warto płacić BLIK-iem, a szczególnie do końca maja. Od 6 kwietnia do 31 maja 2018 r. będą bowiem losowane nagrody pieniężne spośród osób, które zgłoszą udział w promocji i będą dokonywać transakcji BLIK-iem: płatności, przelewów, wypłat lub wpłat gotówkowych.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest rejestracja na stronie blikomania.pl. Drugim warunkiem jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków uczestniczących w płatnościach BLIK, czyli: mBank, PKO BP, BZ WBK, Orange Finanse*, Inteligo*, Millennium, ING Bank Śląski, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe*, Alior Bank, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas.

Jakie można wygrać nagrody?

Co tydzień zostanie rozlosowanych:

  • 100 nagród o wartości 100 złotych
  • 10 nagród o wartości 1000 złotych

Po zakończeniu promocji, 1 czerwca 2018 r., odbędzie się losowanie nagrody głównej – 100 000 zł.

Warto dodać, że każdy uczestnik może wygrać więcej niż jedną nagrodę – zatem im więcej transakcji BLIK-iem, tym większe szanse na wygraną.

Szczegóły promocji, regulamin i formularz rejestracji na stronie blikomania.pl.

* Można zarejestrować tylko jedną aplikację mobilną wydaną przez dany bank. Ten sam bank jest dostawcą aplikacji dla mBanku i Orange Finanse, PKO BP i Inteligo, oraz Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Więc w przypadku posiadania konta (i aplikacji) w mBanku i Orange Finanse, można zarejestrować tylko jedną z nich.

Słownik pojęć

Windykacja

- proces mający na celu odzyskanie należności, np. pożyczonej kwoty. Gdy ktoś zalega ze spłatą kredytu lub pożyczki, albo nie płaci rachunków na czas, bank lub firma mogą rozpocząć proces windykacji, mający na celu nakłonienie dłużnika do spłaty. Może to być ponaglenie, oferta rozłożenia spłaty zadłużenia na raty, lub proces sądowy o zapłatę.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!