Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Blikomania – płać BLIK-iem i wygrywaj 100, 1000 lub 100 000 zł!

Redakcja   •   10 kwietnia 2018 r.

Warto płacić BLIK-iem, a szczególnie do końca maja. Od 6 kwietnia do 31 maja 2018 r. będą bowiem losowane nagrody pieniężne spośród osób, które zgłoszą udział w promocji i będą dokonywać transakcji BLIK-iem: płatności, przelewów, wypłat lub wpłat gotówkowych.

Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w promocji jest rejestracja na stronie blikomania.pl. Drugim warunkiem jest posiadanie aplikacji mobilnej jednego z banków uczestniczących w płatnościach BLIK, czyli: mBank, PKO BP, BZ WBK, Orange Finanse*, Inteligo*, Millennium, ING Bank Śląski, Raiffeisen Polbank, T-Mobile Usługi Bankowe*, Alior Bank, Getin Bank, BGŻ BNP Paribas.

Jakie można wygrać nagrody?

Co tydzień zostanie rozlosowanych:

  • 100 nagród o wartości 100 złotych
  • 10 nagród o wartości 1000 złotych

Po zakończeniu promocji, 1 czerwca 2018 r., odbędzie się losowanie nagrody głównej – 100 000 zł.

Warto dodać, że każdy uczestnik może wygrać więcej niż jedną nagrodę – zatem im więcej transakcji BLIK-iem, tym większe szanse na wygraną.

Szczegóły promocji, regulamin i formularz rejestracji na stronie blikomania.pl.

* Można zarejestrować tylko jedną aplikację mobilną wydaną przez dany bank. Ten sam bank jest dostawcą aplikacji dla mBanku i Orange Finanse, PKO BP i Inteligo, oraz Alior Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Więc w przypadku posiadania konta (i aplikacji) w mBanku i Orange Finanse, można zarejestrować tylko jedną z nich.