Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

mBank partnerem 30 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mateusz Skrzypczak   •   Aktualizacja: 10 stycznia 2022 r.

30 stycznia 2022 r. Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagra w całej Polsce po raz 30! Celem tegorocznego finału jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. mBank już po raz piąty będzie bankierem Fundacji.

Z okazji tegorocznego Finału:

  • Od 10 stycznia br. można bezpłatnie zamówić kolekcjonerską kartę płatniczą zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka w limitowanej edycji 50 tys. sztuk. W tym roku karta może być nie tylko plastikowa, ale też w wersji eko – całkowicie mobilna. Karty plastikowe posiadają specjalny efekt, dzięki któremu zmieniają kolor pod wpływem światła.
  • Każdego dnia, gdy za pośrednictwem mBanku zostanie dokonanych co najmniej 100 wpłat na Orkiestrę, bank doda od siebie 100 000 zł. Akcja potrwa od 11 stycznia aż do Finału.
  • Od 20 stycznia, gdy zrobisz sobie zdjęcie ze specjalnym filtrem, opublikujesz je na Instagramie lub Facebooku z hasztagiem #GramyRazem2022, mLeasing przekaże na rzecz WOŚP 10 zł. Także w dzień Finału w 38 miastach w Polsce będzie można zrobić sobie specjalne zdjęcie z Jurkiem, które zostanie wysłane na nr telefonu. Za każde takie zdjęcie, udostępnione z hasztagiem #GramyRazem2022, mLeasing przekaże 10 zł.
  • W aplikacji mobilnej mBanku oraz w serwisie transakcyjnym, pojawią się specjalna ikonka serca lub przycisk do szybkich wpłat.
  • Na stronie mBank.pl/WOŚP bank wspólnie z Paynow uruchomił bramkę do wpłat on-line w różnej formie. Wpłaty bramką Paynow możliwe są również na stronie wpłacam.wosp.org.pl
  • W placówkach mBanku w całej Polsce pojawią się terminale, dzięki którym pieniądze będzie można wpłacić kartą. W 830 terminali wyposażeni będą także wolontariusze WOŚP w dniu Finału.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.