Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Bilety za 1 zł od mPay i Mastercard już po raz trzeci

Redakcja   •   05 grudnia 2017 r.

Ruszyła trzecia odsłona wspólnej akcji mPay i Mastercard, która pozwala na tańsze podróżowanie komunikacją miejską. Na pasażerów komunikacji zbiorowej czeka tym razem 80 tys. biletów po złotówce. Tym razem z promocji można korzystać także w Trójmieście oraz kilkunastu okolicznych miejscowościach.

Zasady nie zmieniły się od czasu ostatniej edycji promocji. Z przejazdów za 1 zł można korzystać wielokrotnie, pod warunkiem płacenia za bilety telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass. Akcją promocyjną objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł.

Kupowanie biletów za pomocą karty płatniczej podłączonej do aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić mPay w komórce i wybrać miasto oraz potrzebny bilet. Następnie użytkownik wybiera mPay Wallet jako formę płatności i potwierdza zakup wprowadzając kod PIN, który ustalił samodzielnie podczas rejestracji w mPay.

W promocji mogą uczestniczyć posiadacze kart wydanych przez różne banki i organizacje płatnicze, nie tylko Mastercard. Aby móc płacić nimi za bilety, należy zarejestrować się w cyfrowym portfelu Masterpass.

Szczegółowe informacje w naszym artykule na temat ostatniej edycji promocji lub na stronie internetowej mPay.

Przeczytaj również