Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Inteligo: bony do sklepów Intersport o łącznej wartości 150 zł za założenie konta

Redakcja   •   Aktualizacja: 24 lipca 2017 r.

Bank Inteligo przygotował specjalną ofertę dla aktywnych (lub tych, którzy aktywnymi chcieliby zostać). Wystarczy do końca czerwca założyć konto Inteligo z kartą Mastercard i zarejestrować się w promocji.

Co dokładnie trzeba zrobić? Do 30 czerwca należy złożyć wniosek o otwarcie Konta Inteligo z kartą Mastercard, a następnie do 14 lipca zapłacić kartą, wyrazić odpowiednią zgodę marketingową i zarejestrować się na www.inteligo.pl/Intersportza0.

Promocja trwa do 14 lipca 2017 lub do wyczerpania puli 2900 nagród – każda nagrodę składa się z 3 bonów w formie kodów elektronicznych do wykorzystania w sklepach Intersport (stacjonarnych oraz internetowym), ważne do 31.12.2017. Promocja niestety dotyczy tylko osób pełnoletnich, czyli mogą w niej wziąć udział licealiści starszych klas i studenci.

Aktualizacja: Nowa edycja promocji trwa od 24 lipca do 14 września 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród. Do końca sierpnia należy zatem założyć konto Inteligo z kartą Mastercard, a następnie do 14 września spełnić drugi warunek promocji (płatność kartą, wyrażenie zgody marketingowej i rejestracja w promocji – tak jak w pierwszej edycji).

Szczegóły i regulamin na stronie Inteligo (oraz informacja o poprzedniej edycji promocji).

Przeczytaj również