Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

ING i Patronite zapraszają na podcasty z pokoleniem Z #ktobypomyślał

Redakcja   •   15 czerwca 2022 r.

Bank ING przygotował serię podcastów z przedsiębiorczymi młodymi ludźmi, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami na temat pieniędzy, pomysłów na biznes oraz podążania przez świat samodzielnie wytyczoną ścieżką. Może to być dla Was dobra inspiracja do wzięcia spraw w swoje ręce i rozpoczęcia projektu, który ciągle odkładacie na kiedyś!

Rozmów z młodymi przedsiębiorcami z pokolenia Z posłuchacie na Facebooku, Instagramie TikToku, Youtube, Spotify oraz w kanałach banku i na Patronite. W komunikacie ING można przeczytać:

Jesteśmy zafascynowani tym, jak młodzi działają w zgodzie ze sobą, wytyczają zupełnie nowe ścieżki i dążą do niezależności. Prawie 2/3 młodych chce się jak najszybciej usamodzielnić, a aż 87% z nich uważa, że każdy powinien mieć możliwość wyboru tego jak będzie żył.* Dlatego zaprosiliśmy do współpracy przedstawicieli pokolenia Z, aby opowiedzieli nam swoje historie i zaprezentowali niesztampowy sposób działania. Kto lepiej o tym opowie, jak nie oni sami? Mamy nadzieję, że będzie to inspiracja i zachęta do działania dla innych – powiedziała Barbara Pasterczyk, Dyrektor Banku odpowiedzialna za komunikację marketingową w ING Banku Śląskim.

Postawiliśmy na podcasty – to doskonała przestrzeń do pogłębionych, wartościowych rozmów, w których przedstawiciele pokolenie Z opowiedzą sami o sobie. Ich historie i podejście do życia są naprawdę fascynujące. Wierzymy, że każdy z tych podcastów będzie źródłem inspiracji i szansą, by zupełnie inaczej spojrzeć na świat – dodał Mateusz Górski, Executive Director Patronite.pl

W ramach serii, zaplanowano 6 odcinków, u 6 różnych podcasterów, z gośćmi, którzy są przedstawicielami generacji Z:

  • 20 czerwca: Owsiana i Hello Yogi
  • 23 czerwca: Rafał Gębura i Zainspirowany
  • 28 czerwca: Mao Powiedziane i Asia Sajdak
  • 4 lipca: Małgosia Zmaczyńska i Rozkoszny
  • 13 lipca: Karolina Sobańska i Lumpfinds
  • 18 lipca: Karol Paciorek i Ola Sidorowska

W odcinkach poruszane będą tematy ważne dla młodego pokolenia, takie jak: podejście do edukacji, well-being, podróże i otwartość na świat, podążanie własną ścieżką i pomysły na biznes, podejście do pieniędzy.

Inspirujące rozmowy już niebawem na www.patronite.pl/ktobypomyslal

* Świat Młodych 6, badanie syndykatowe zrealizowane przez agencję badawczą IQS na reprezentatywnej próbie osób bezdzietnych w wieku 16-29 lat. Metodologia jakościowo-ilościowa: N=42 wywiady jakościowe etnograficzne oraz N=1900 CAWI. Realizacja 2021

Źródło: ING