Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Zniżki na kursy i szkolenia dla posiadaczy kont w ING

Mateusz Skrzypczak   •   17 października 2022 r.

Kto ma lub założy konto w ING, od 17 października 2022 roku znajdzie w aplikacji Moje ING 50% zniżki na kursy i szkolenia organizowane przez: Berlitz, strafakursow.pl i ESKK.

Oferta objęta zniżkami jest bardzo szeroka i obejmuje:

 • dostęp do platformy Berlitz Connect, która umożliwia samodzielną naukę wybranego języka obcego z konwersacjami w międzynarodowych grupach o różnym stopniu zaawansowania przez 6 miesięcy (do wyboru: angielski, niemiecki, hiszpański i francuski),
 • dostęp do całej oferty portalu strefakursow.pl, na którym można uczyć się tworzenia i projektowania stron internetowych, programowania, edycji grafiki, fotografii, audio-wideo, obsługi programów biurowych, e-marketingu itp.,
 • dostęp do całej oferty ESKK, w tym kursów z aż 16 języków obcych, min. języków skandynawskich czy orientalnych, a także szkoleń zawodowych i kursów hobbystycznych.

Zniżki na wyżej wymienione kursy dostępne są w aplikacji Moje ING od 17 października 2022 r. zarówno dla obecnych jak i nowych klientów. Aby z nich skorzystać, należy wejść do zakładki Moje Rabaty, pobrać kod i zrealizować go zgodnie z instrukcją.

Konto Mobi dla młodzieży

Czy warto zostać klientem ING, po to aby skorzystać z tych zniżek? Konto Mobi to bardzo dobre konto dla młodych osób ze świetną aplikacją mobilną. Od czołówki w naszym rankingu kont młodzieżowych odstaje jedynie ograniczoną możliwością darmowych wypłat z bankomatów (tylko ING i Planet Cash oraz jedna w miesiącu z dowolnego bankomatu w Polsce). Jednak mimo to, wg naszych statystyk jest to jedno z najczęściej wybieranych przez młodzież kont bankowych.

Aktualnie trwa także promocja, w której można zdobyć do 200 zł nagrody:

 • 120 zł za:
  • założenie online konta Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym do 19 stycznia 2023 r.,
  • wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych do 19 marca 2023 r.
 • 80 zł za:
  • wykonanie 3 spośród powyższych 10 transakcji Blikiem, płacąc za zakupy w sklepach internetowych,
  • włączenie Smart Savera i odłożenie na nim min. 30 zł.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.

Słownik pojęć

Indeks giełdowy

- średnia kursów spółek giełdowych, grupująca je według określonych kategorii (np. Indeks WIG – skupia wszystkie spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych, mWIG40 –  jedynie 40 średnich spółek). Zmiany wartości indeksu pozwalają określić panujący na giełdzie trend – wzrosty lub spadki.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!