Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Gratka dla graczy: roczna subskrypcja G2A Plus oraz 100 zł od mBanku

Mateusz Skrzypczak   •   24 kwietnia 2021 r.

mBank wychodzi z uśmiechem naprzeciw osobom kochającym grać. W najnowszej promocji, za założenie konta i aktywne korzystanie z niego, można otrzymać bezpłatnie roczną subskrypcję G2A Plus, czyli dodatkowe zniżki na gry oraz jedną darmową grę w miesiącu.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które do końca czerwca 2021 r. założą w mBanku konto osobiste (dla młodzieży jest to eKonto możliwości) oraz w pierwszym miesiącu po otwarciu rachunku wykonają min. 5 transakcji kartą do konta i min. 1 transakcję Blikiem. Po spełnieniu powyższych warunków, mBank przygotuje mOkazję w postacji darmowej rocznej subskrypcji G2A Plus.

Ale to nie wszystko! Osoby, które w drugim miesiącu również wykonają min. 5 transakcji kartą i min. 1 transakcję Blikiem, otrzymają dodatkowo bonus w wysokości 100 zł. Dodatkowo, można bezpłatnie wybrać jeden z dwóch gamingowych wzorów karty do konta, lub całkowicie wirtualną kartę Mastercard Mobilną.

Czy warto wybrać eKonto możliwości?

Jasne! I to nawet jeśli nie jesteś fanem gier :) eKonto możliwości to jedno z najlepszych (czyli najtańszych) w Polsce kont dla nastolatków. Potwierdza to nasz aktualizowany na bieżąco ranking kont młodzieżowych – zobacz i porównaj.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.