Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Płać Blikiem i wygrywaj nagrody w III edycji Blikomanii

Mateusz Skrzypczak   •   02 sierpnia 2021 r.

Masz już konto w banku? Masz aplikację bankową na swoim telefonie i płacisz Blikiem? Zarejestruj się w Blikomanii i daj sobie szansę, aby codziennie wygrać 100 zł, lub wygrać raz a dobrze 100 000 zł.

Blikomania to cykliczna loteria organizowana przez operatora płatności Blik – Polski Standard Płatności. Dziś rozpoczęła się jej III edycja, która potrwa aż do 28 listopada 2021 r.

Jak wziąć udział w loterii?

Jeśli nie masz jeszcze konta bankowego, najpierw musisz je założyć. W naszym rankingu kont dla młodych znajdziesz informacje, które pozwolą wybrać Ci najlepsze konto.

Jeśli masz już konto, musisz zainstalować aplikację mobilną Twojego banku. Tylko w ten sposób możesz korzystać z płatności Blik.

Jeśli masz już aplikację, ale jeszcze nie płacisz Blikiem, przeczytaj nasz artykuł o tym, czym jest Blik i jak z niego korzystać.

Jeśli masz już konto i aplikację bankową oraz umiesz korzystać z Blika, wystarczy że:

  • zarejestrujesz się na stronie blikomania.pl
  • wpłacisz 1 zł Blikiem na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci
  • …i będziesz jak najwięcej płacić Blikiem, ponieważ każda transakcja to los na loterii. Im więcej wykonasz transakcji, tym większe szanse na wylosowanie nagrody.

W loterii biorą udział takie transakcje Blikiem, jak:

  • płatności w internecie
  • płatności w sklepach stacjonarnych
  • wypłaty w bankomatach i wpłaty we wpłatomatach
  • przelewy na telefon

Co można wygrać w Blikomanii?

Organizator przewiduje dwa rodzaje nagród:

  • Codziennie do wygrania 135 nagród po 100 zł
  • Co miesiąc do wygrania 100 000 zł

Nagrodę comiesięczną można wygrać tylko raz w czasie trwania loterii, natomiast nagrodę codzienną można wygrać więcej niż raz, oczywiście jeśli ma się wystarczająco szczęścia. Całkowita pula nagród to ponad 2 000 000 zł.

Ważne informacje

Uczestnikami Blikomanii mogą zostać również osoby małoletnie, które ukończyły 13 lat oraz przesłały do Organizatora skan lub fotokopię pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Więcej informacji na ten temat w regulaminie loterii.

Jeśli posiadasz więcej niż 1 konto bankowe, możesz dokonać zgłoszenia dla każdego z banków osobno (np. jeśli masz konto w mBanku i ING, możesz wypełnić dwa zgłoszenia, w pierwszym zgłaszając aplikację mobilną mBanku, a w drugim aplikację ING).

Banki, w których możesz płacić Blikiem:

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.