Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Okazja dla klientów Orange Finanse – bonusy za przeniesienie konta do mBanku

Redakcja   •   13 lutego 2019 r.

Jak pisaliśmy w tamtym roku, wraz z końcem 2018 roku, działalność zakończył wspólny projekt Orange i mBanku pod nazwą Orange Finanse. Teraz ok. 430 dotychczasowych klientów może liczyć na nagrody pieniężne za przeniesienie swoich usług do mBanku, dotychczasowego dostawcy usług bankowych.

Zacznijmy jednak od tego, że 15 kwietnia marka Orange Finanse w ogóle zniknie i zostanie zastąpiona marką Kompakt Finanse. Nie znaczy to jednak, że mBank planuje dalej ją rozwijać i dać projektowi nowy początek – wręcz przeciwnie. Zmieni się adres strony na www.kompaktfinanse.pl, zostanie wyłączona aplikacja mobilna Orange Finanse, a bank rozpocznie proces wypowiadania umów klientom.

Warto się pospieszyć i przenieść swoje usługi do mBanku, z kilku powodów:

  • za przeniesienie konta osobistego bank wypłaci premię w wysokości 100 zł, a dodatkowo nawet 150 zł za transakcje kartą płatniczą lub BLIK-iem i 10 zł za przynajmniej jeden wpływ na rachunek do regularnego oszczędzania Moje cele,
  • brak przeniesienia konta osobistego z kredytem odnawialnym lub karty kredytowej będzie skutkował koniecznością spłaty całego istniejącego zadłużenia.

Tylko posiadacze kredytów gotówkowych mogą bez konsekwencji pozostać klientami Kompakt Finanse, ale i dla tych klientów mBank przygotował specjalne warunki, w tym bonus w wysokości 50 zł.

Promocja trwa tylko do 29 marca 2019 r., a więc jeszcze zanim nastąpi zmiana nazwy na Kompakt Finanse. Więcej informacji na www.kompaktfinanse.pl.

Przeczytaj również