Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Bonusy dla młodych od PKO BP w promocji „Łap chwile”

Krzysztof Gibek   •   29 września 2021 r.

PKO BP przygotował promocję specjalnie dla młodych klientów, którzy otworzą Konto dla Młodych (18-26 lat) lub Konto Pierwsze (13-18 lat). Do zyskania jest do 250 złotych dla pełnoletnich lub do 125 zł dla osób, które nie ukończyły jeszcze 18. roku życia.

Promocja dla młodych PKO BP

Jak zgarnąć nagrodę jeśli nie jestem pełnoletni?

  1. Do 31.10.2021 r. za zgodą rodzica otwórz PKO Konto Pierwsze z kartą Mastercard, wyraź zgodę marketingową i zarejestruj się w promocji.
  2. W każdym z kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu, w którym otwarto konto) wystarczy:
  • wpłacić na konto min. 50 zł,
  • zrobić kartą lub Blikiem 2 transakcje bezgotówkowe (z wyjątkiem przelewów).

Za każdy miesiąc, w którym warunki promocji zostaną spełnione otrzymasz 25 zł – łącznie można zgarnąć w promocji nawet 125 zł.

Pamiętaj, do dnia przekazania nagrody trzeba mieć otwarte konto wraz z kartą i aktualne zgody marketingowe. W promocji mogą brać udział nastolatkowie, którzy nie mieli konta w PKO Banku Polskim w okresie 01.01.2020 r. – 19.09.2021 r. włącznie (nie dotyczy konta Inteligo).

Nagroda pieniężna będzie wydawana co miesiąc w formie zasilenia Twojego konta, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Przejdź do strony promocji dla osób poniżej 18 lat.

Jak zgarnąć nagrodę, jeśli mam już skończone 18 lat?

  1. Do 31.10.2021 r. otwórz PKO Konto dla Młodych z kartą Mastercard, wyraź zgodę marketingową i zarejestruj się w promocji.
  2. W każdym z kolejnych 5 miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu, w którym otwarto konto) wystarczy:
  • wpłacić na konto min. 100 zł,
  • zrobić kartą lub Blikiem 4 transakcje bezgotówkowe (z wyjątkiem przelewów).

Za każdy miesiąc, w którym warunki promocji zostaną spełnione otrzymasz 50 zł – łącznie daje to kwotę 250 zł.

Do dnia przekazania nagrody trzeba mieć otwarte konto wraz z kartą i aktualne zgody marketingowe. Nagroda znajdzie się na Twoim koncie w częściach, a będzie wydawana co miesiąc, najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym warunki opisane wyżej zostały spełnione.

Promocja jest dostępna dla osób, które nie miały konta w PKO Banku Polskim w okresie 01.01.2020 r. – 19.09.2021 r. włącznie (nie dotyczy konta Inteligo). Zobacz stronę promocji dla pełnoletnich.

Konto młodzieżowe w PKO – czy warto?

Konto dla nastolatków (Konto Pierwsze) jest w czołówce prowadzonego przez nas rankingu kont dla młodych. Aby uniknąć opłaty za kartę (3,9 zł) wystarczy wykonać nią (lub Blikiem) dwie transakcje w miesiącu.  Więcej o tym rachunku przeczytasz w analizie: Konto Pierwsze – konto młodzieżowe dla nastolatków w PKO BP.

Dla osób, które ukończyły 18 lat, przeznaczone jest Konto dla Młodych. Tu z kolei, by uniknąć opłaty za kartę (5 zł), potrzebne są 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu. Warunek nie jest więc trudny do spełnienia. Szerszy opis tego konta znajdziesz w artykule: Konto Dla Młodych – rachunek w PKO BP dla młodzieży w wieku 18-26 lat.

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.

Słownik pojęć

Fundusz inwestycyjny

- to fundusz zarządzany przez specjalistów od inwestowania, w którym są zgromadzone pieniądze wielu osób (zarówno prywatnych, jak i prawnych). Kupując jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego można stać się uczestnikiem funduszu.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!