Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

IV edycja Blikomanii – płać Blikiem i wygrywaj nagrody!

Mateusz Skrzypczak   •   01 czerwca 2022 r.

Ruszyła IV edycja Blikomanii – loterii organizowanej przez operatora płatności Blik. W tym roku do wygrania jest łącznie 9 nagród po 84.000 zł i ponad 15 tysięcy nagród po 100 i 200 zł. Wystarczy zarejestrować się w loterii, przelać 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci… i jak najwięcej płacić Blikiem!

Aby móc wygrać którąś z nagród, należy:

 • wypełnić formularz rejestracyjny,
 • wykonać transakcję weryfikacyjną w kwocie symbolicznej złotówki na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci (ta transakcja weźmie już udział w losowaniu nagród),
 • płacić Blikiem za co się da, ponieważ każda transakcja na min. 1 zł to los na loterii. Im więcej transakcji, tym więcej szans na to, że wygrasz właśnie Ty! Transakcje Blikiem, które są uwzględniane w loterii to:
  • płatności w internecie
  • płatności w sklepach stacjonarnych oraz automatach,
  • wpłaty i wypłaty we wpłatomatach i bankomatach,
  • przelewy na numer telefonu.

Nagrody są następujące:

 • każdego miesiąca 3 nagrody pod nazwą „roczna pensja” o wartości 84.000 zł
 • codziennie 122 nagrody o wartości 100 zł
 • codziennie 43 nagrody o wartości 200 zł, za płatności zbliżeniowe Blikiem lub za płatności na Allegro

Nagrodę główną można wygrać tylko raz, a nagrodę codzienną kilka razy, lecz tylko jedną dziennie. Nagrody codzienne będą wydawane w postaci kodu, za pomocą którego można wypłacić pieniądze z bankomatu w ciągu 15 dni od jego otrzymania.

Uczestnikami mogą być nie tylko osoby pełnoletnie, ale również osoby, które ukończyły 13 lat.

Wystarczy przesłać do organizatora skan lub zdjęcie pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w loterii, na adres e-mail podany w regulaminie.

Oczywiście w loterii można wziąć udział tylko jeśli posiada się konto w banku i aplikację mobilną. Jeśli nie masz jeszcze konta młodzieżowego, albo jakimś cudem Twój bank nie oferuje płatności Blikiem, sprawdź nasz ranking kont młodzieżowych i wybierz właściwy rachunek dla siebie! Jeśli masz konta w więcej niż jednym banku, możesz zarejestrować się kilka razy, dla każdego z banków osobno.

Do IV edycji Blikomanii można przystąpić od 1 czerwca do 30 sierpnia 2022 roku. Łączna pula nagród w tym roku to ponad 2,6 mln zł! Wszystkie pieniądze z rejestracji (początkowe transakcje na 1 zł) trafią na rzecz Fundacji Uniwersytet Dzieci na realizację programów edukacyjnych m.in. cyberbezpieczeństwa, skierowanych do dzieci.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.