Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

50 zł do Empik.com za otwarcie PKO Pierwszego Konta

Redakcja   •   20 maja 2017 r.

Otwórz PKO Konto Pierwsze do 9 czerwca 2017 r., spełnij klika prostych warunków, a otrzymasz kartę zakupową o wartości 50 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

50 zł do empiku - PKO

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć 50 zł?

  1. Otwórz PKO Konto Pierwsze wraz z kartą (umowę za osobę niepełnoletnią podpisuje rodzic),
  2. wyraź odpowiednią zgodę na przesyłanie informacji reklamowych przez bank (zaznaczasz we wniosku internetowym o otwarcie konta),
  3. przynajmniej raz zapłacić kartą lub BLIKIEM.

Promocja trwa od 08.05.2017 do 09.06.2017 albo wcześniejszego wyczerpania puli 4 800 Ekart i dotyczy niepełnoletnich uczestników promocji, którzy nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego o nazwie PKO Konto Dziecka lub PKO Konto Pierwsze w PKO Banku Polskim, w tym konta Inteligo. Kody będą przekazane przez internet – zostaną udostępnione w serwisie internetowym iPKO Rodzica.

Wszystkie informacje na temat opłat i warunków prowadzenia Pierwszego Konta w PKO znajdziesz w rankingu kont młodzieżowych »

Słownik pojęć

Obligacje Skarbu Państwa

- papiery wartościowe emitowane przez rząd (reprezentuje go minister finansów), w celu pokrycia bieżących braków w budżecie lub spłaty wcześniejszego zadłużenia. W uproszczeniu to dokument, który świadczy o tym, że „pożyczyłeś” państwu pieniądze, na określony czas i na określony procent.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!