Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

100 zł premii z Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Redakcja   •   Aktualizacja: 2 listopada 2020 r.

Jeśli masz ukończone 18 lat, możesz zgarnąć bonus w specjalnej promocji banku Pekao, w której do zyskania jest 100 zł za otwarcie i aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego.

Pekao promocja dla młodych

Rachunek dla młodych w Pekao to bardzo dobry, praktycznie nie generujący żadnych kosztów wybór na młodzieżowe konto bankowe. Do dyspozycji mamy między innymi  bezwarunkowo darmową kartę płatniczą, która umożliwia wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo. Do tego nowoczesne płatności BLIK, Apple Pay i aplikacja PeoPay, dzięki której masz bank w kieszeni.

Bonus za założenie Konta Przekorzystnego

Jeśli jesteś już pełnoletni, możesz otworzyć konto w promocji, która trwa do 31. grudnia 2020 r.

W jej najnowszej edycji, pod tytułem „Otwórz Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł” (edycja IV) możesz zyskać nagrodę 100 złotych za otwarcie konta przez stronę internetową banku lub aplikację mobilną i spełnienie dodatkowych warunków.

Jakie warunki dodatkowe muszą zostać spełnione?

Wypełnij wniosek o otwarcie konta na specjalnej stronie promocji (lub w aplikacji mobilnej), a następnie przez cztery miesiące, licząc od kolejnego miesiąca kalendarzowego, w którym konto zostało otwarte:

  • zapewnij wpływ na konto w kwocie min. 500 złotych (przelew z innego banku),
  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay,
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej banku przynajmniej raz w miesiącu.

To znaczy, że otwierając konto w listopadzie opisane wyżej warunki, czyli wpływy, płatności i aktywność muszą być zrealizowane w grudniu, styczniu, lutym i marcu.

Nagrodę w wysokości 100 złotych otrzymasz na konto do 31 maja 2021 roku, natomiast czas na złożenie wniosku o otwarcie konta w promocji mija 31 grudnia 2020 r.

Przejdź na stronę promocji i załóż konto z premią »

Przeczytaj również