Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Do 200 zł premii z Kontem Przekorzystnym dla Młodych

Redakcja   •   Aktualizacja: 4 stycznia 2021 r.

Jeśli masz ukończone 18 lat, możesz zgarnąć bonus w specjalnej promocji banku Pekao, w której do zyskania jest 10% zwrotu za transakcje kartą, czyli do 100 zł premii za aktywne korzystanie z Konta Przekorzystnego. Ale to nie jedyne, co można zyskać.

Pekao promocja dla młodych

Rachunek dla młodych w Pekao to bardzo dobry, praktycznie nie generujący żadnych kosztów wybór na młodzieżowe konto bankowe. Do dyspozycji mamy między innymi  bezwarunkowo darmową kartę płatniczą, która umożliwia wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo. Do tego nowoczesne płatności BLIK, Apple Pay i aplikacja PeoPay, dzięki której masz bank w kieszeni.

Bonus za założenie Konta Przekorzystnego

Jeśli jesteś już pełnoletni, możesz otworzyć konto w promocji, która trwa do 31. marca 2021 r.

W promocji pod tytułem „Zyskaj do 10% zwrotu za płatności kartą z Kontem Przekorzystnym” (edycja I) możesz zdobyć bonus w postaci 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą wydaną do konta (w sklepach stacjonarnych oraz w internecie) – maksymalnie 100 złotych.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby móc zyskać 10-procentowy zwrot? Należy wypełnić formularz na specjalnej stronie promocji (lub w aplikacji mobilnej), a następnie, do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Przekorzystnego i w trzech kolejnych miesiącach:

  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 500 złotych (przelew z innego banku),
  • wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub aplikacją PeoPay.

Oznacza to, że otwierając konto w styczniu opisane wyżej warunki, czyli wpływy, płatności i aktywność muszą być zrealizowane w lutym, marcu i kwietniu.

Jeśli tak się stanie, bank naliczy Ci 10% zwrotu za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą płatniczą wydaną do Konta Przekorzystnego. Pełny bonus zyskasz wydając w ciągu trzech miesięcy 1000 złotych, pamiętając, że regulamin zawiera kilka rodzajów transakcji, które nie będą premiowane (m.in. płatności w barach, kasynach, u bukmachera, w aptekach, czy sklepach alkoholowych).

Nagrodę otrzymasz nagrodę na swoje konto do 31 maja 2021 roku. Proste i zwięzłe zasady znajdziesz na stronie banku w regulaminie promocji.

100 zł za każde skuteczne polecenie konta znajomemu

Jeśli będziesz zadowolony z założonego Konta Przekorzystnego, możesz rekomendować go znajomym, otrzymując dodatkowy bonus: 100 złotych premii za każde skuteczne polecenie. Polecenie będzie skuteczne, jeśli zarówno Ty, jak i osoba otwierająca rachunek, spełnicie proste warunki aktywności, którymi są:

  • wyrażenie zgody na marketing elektroniczny od banku (maile, SMS-y, e-maile)
  • zapewnienie wpływu na konto w kwocie min. 500 złotych (przelew z innego banku),
  • wykonanie przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub aplikacją PeoPay,
  • zalogowanie się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Pamiętaj, że osoba, której polecasz rachunek również musi mieć ukończone 18 lat.

3400 punktów, czyli 50 zł w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile

Możesz również zgarnąć trzeci bonus, jakim są punkty o wartości 50 złotych w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

1000 punktów otrzymasz za samo zapisanie się do programu oraz 2400 punktów otrzymasz, jeśli wyrazisz zgodę marketingową organizatorowi programu oraz wykonasz w ciągu 30 dni od zapisania się do programu, minimum jedną płatność dowolną kartą Mastercard lub Maestro, wydaną przez Pekao lub zbliżeniowo PeoPay. 3400 punktów to równowartość pięćdziesięciu złotych.

Przejdź na stronę promocji i załóż konto z premią »