Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Z kartą płatniczą na Festiwal Woodstock

Redakcja   •   30 czerwca 2016 r.

Na czas zbliżającego się 22 Festiwalu Woodstock w Kostrzynie nad Odrą, Bank Pekao przygotował dla uczestników kilka promocji i atrakcji.

Stoiska i punkty gastronomiczne zostaną wyposażone w terminale płatnicze, tak aby można było wygodnie i szybko płacić kartą – nie ma więc potrzeby zabierania ze sobą gotówki! Natomiast dla tradycjonalistów, Bank zamierza zapewnić 4 bankomaty na terenie Festiwalu. Osoby które wykonają min. 3 transakcje kartą i przyniosą ich potwierdzenia na stoisko Banku, otrzymają w prezencie plecaki z pamiątkowym Woodstockowym motywem. Warto dodać, że płatności nie muszą być realizowane przez karty wydane przez Bank Pekao – może to być dowolna karta bankowa.

Na stoisku będzie można również przetestować aplikacje mobilne i płatności smartfonem, oraz wziąć udział w rozmowach i dyskusjach w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, której Mecenasem Bank jest od kilku lat. Bank przygotował dwa warsztaty, jeden z komunikacji międzynarodowej pod tytułem „Tego nie rób za granicą” oraz drugi pod tytułem „Jak budować własną markę?”, który ma przybliżyć uczestnikom tematykę Personal Brandingu.

Dodatkowo od połowy czerwca na stronach Banku można zamawiać karty płatnicze z wizerunkiem Festiwalu:

01_karta_awers_pre_paid_grafika_wosp_1

Do zobaczenia na Woodstocku!

Więcej szczegółów na stronie Banku Pekao