Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Prawdziwe sztabki złota do wygrania w kolejnej edycji Blikomanii

Mateusz Skrzypczak   •   Aktualizacja: 10 kwietnia 2023 r.

Jeśli przyszło Ci kiedyś do głowy, że fajnie byłoby mieć własną sztabkę złota, to teraz masz na to szansę. W obecnej edycji Blikomanii można wygrać jedną z 63 sztabek złota o wadze 1 uncji (czyli ok. 31 gramów) i o wartości ok. 9 tys. zł każda! Loteria trwa od od 3 kwietnia do 4 czerwca 2023 roku.

Loteria tradycyjnie polega na tym, by jak najwięcej płacić Blikiem. Każda wykonana transakcja pełni bowiem funkcję losu na loterii, a jak wiadomo im więcej ma się losów, tym większa szansa na zdobycie nagrody.

Co jest do wygrania?

Co tydzień zostanie rozlosowanych:

  • 700 nagród o wartości 100 zł za transakcje Blikiem, z wyłączeniem płatności zbliżeniowych (100 nagród na każdy dzień),
  • 350 nagród o wartości 200 zł za transakcje zbliżeniowe Blikiem (50 nagród na każdy dzień),
  • 7 nagród głównych w postaci 1-uncjowej sztabki złota (1 sztabka na każdy dzień).

Nagrody pieniężne przyznawane są w formie elektronicznego dziewięciocyfrowego Czeku Blik, którego realizacja wymaga użycia czterocyfrowego kodu PIN. Pamiętajcie, że Czek Blik jest ważny przez 15 dni od dnia doręczenia go zwycięzcy! Sztabki złota będą natomiast wysyłane zwycięzcom przesyłką kurierską.

W loterii przyznawana jest także tzw. Nagroda gwarantowana, czyli darmowy kod na jeden z 20 e-booków w serwisie Legimi.

Jak zostać uczestnikiem?

Aby wziąć udział w Blikomanii, należy:

  • zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl,
  • wykonać przelew weryfikacyjny Blikiem w wysokości 1 zł na konto Fundacji Uniwersytet Dzieci (ta transakcja również bierze udział w loterii),
  • a jeśli masz konta w więcej niż jednym banku obsługującym Blika, możesz wysłać kolejne zgłoszenia, aby Twoje płatności Blikiem z kont w pozostałych bankach również brały udział w loterii.

Uczestnikami loterii mogą być osoby pełnoletnie oraz osoby powyżej 13 roku życia, które przesłały do organizatora w postaci elektronicznej skan lub fotokopię pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego (rodzica, opiekuna prawnego lub kuratora) na uczestnictwo w loterii.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.