Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji bezpośrednio w apce Banku Millennium

Mateusz Skrzypczak   •   13 maja 2022 r.

Bank Millennium wprowadza w swojej aplikacji e-vouchery – innowacyjne rozwiązanie, polegające na możliwości zakupu kodów doładowujących lub subskrypcji bezpośrednio w aplikacji mobilnej banku. Oznacza to, że kody lub usługi u wybranych dostawców można opłacić bez konieczności wizyty na stronie dostawcy!

Nowa funkcja pozwala zwiększyć porządek i bezpieczeństwo takich transakcji. Klienci nie muszą podpinać źródeł płatności w zewnętrznych serwisach – podczas transakcji korzystają z jednej, bezpiecznej i znanej im już aplikacji. Czyli… chcesz kupić Xbox Game Passa? Wystarczy wejść w aplikację Millennium i tam ją sobie opłacić. Dodatkowo, w jednym miejscu – aplikacji bankowej – można sobie zebrać kody z wielu źródeł.

Doładowania dostępne są w zakładce Usługi dodane – Kody i doładowania. Wybierz kategorię, dostawcę i wariant i sfinalizuj transakcję. Kod będzie dostępny bezpośrednio w aplikacji, nie trzeba czekać np. na maila. Każdy kod można także przeznaczyć na prezent! Wystarczy skopiować dane do schowka i je udostępnić wybranej osobie.

Dostępne są 3 rodzaje kodów doładowujących. Pierwszy to dostęp ograniczony czasowo, np. na 1 miesiąc. Drugi pozwala doładować wirtualny portfel na wybranej platformie, we właściwej dla niego walucie (w PLN, EUR, lub za punkty). Można również kupować oprogramowanie lub gry z licencją na zawsze.

Usługa została już udostępniona pierwszym klientom, a wkrótce będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

Mateusz Skrzypczak
Żywo zainteresowany światem i bieżącymi wydarzeniami, szczególnie ekonomicznymi i gospodarczymi. Nieustannie trzyma rękę na pulsie rynku bankowego w Polsce oraz dba o odpowiedzialne zarządzanie budżetem osobistym i skuteczne pomnażanie kapitału.