Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Dwa bilety do kina od Inteligo za doładowanie telefonu w T-mobile

Redakcja   •   01 lipca 2021 r.

Dwa bilety do kina mogą odebrać osoby, które doładują swój telefon na kartę w sieci T-Mobile lub Heyah za min. 100 zł w serwisie Inteligo, IKO lub w bankomacie PKO BP.

Promocja obowiązuje od 1 lipca do 12 sierpnia br. lub do wyczerpania puli 2000 nagród. W tym czasie należy wykonać doładowanie, aby otrzymać kody SMS, które następnie będzie można wymienić na bilety na seanse w Cinema City. Kody zostaną wysłane do 31 sierpnia br., a ich ważność to 31 marca 2022.

Promocja jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Słownik pojęć

Komisja Nadzoru Finansowego

- jest to organ administracji państwowej, sprawujący kontrolę nad rynkiem finansowym w Polsce. Nadzoruje m.in. instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, emerytalne i płatnicze. Działalność KNF ma zapewniać prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego, jego stabilność, bezpieczeństwo oraz przejrzystość, a także ochronę interesów uczestników tego rynku, czyli m.in. posiadaczy kont bankowych.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!