Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

50 zł miesięcznie na szamę od PKO BP (od 18 lat)

Redakcja   •   24 sierpnia 2017 r.

Bank PKO BP przygotował nową promocję dla młodych, w której można zdobyć do 300 zł premii za wydatki na jedzenie. Niestety mogą wziąć w niej udział jedynie osoby pełnoletnie (18-26 lat), a zwrot można zyskać za płatności kartą wydaną do PKO Konta dla Młodych w restauracjach, fast-foodach, barach i innych miejscach gastronomicznych. Miesięcznie do zgarnięcia jest do 50 zł, co przez sześć miesięcy trwania promocji daje łączną kwotę do 300 zł zwrotu.

PKO zwrot na jedzenie

Zdobyć można również wejściówkę na festiwal kulinarny Restaurant Week (ich pula jest jednak ograniczona). Konta w promocji można otwierać do 30 września 2017 r. (jeśli jest się nowym klientem, czyli jeśli nie posiadasz bądź nie posiadałeś rachunku w PKO), a Konto dla Młodych jest przeznaczone dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Na stronie PKO BP złożysz wniosek o Konto dla Młodych w promocji „Serce na talerzu”.

Słownik pojęć

Obligacje Skarbu Państwa

- papiery wartościowe emitowane przez rząd (reprezentuje go minister finansów), w celu pokrycia bieżących braków w budżecie lub spłaty wcześniejszego zadłużenia. W uproszczeniu to dokument, który świadczy o tym, że „pożyczyłeś” państwu pieniądze, na określony czas i na określony procent.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!