Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Pekao zaprasza użytkowników PeoPay do beta testów aplikacji

Krzysztof Gibek   •   25 sierpnia 2021 r.

Jeśli korzystasz z aplikacji PeoPay, możesz mieć swój udział w tworzeniu jej nowej wersji. Bank Pekao zaprasza swoich klientów do wzięcia udziału w programie beta testów aplikacji mobilnej, a zebrane dane i uwagi pozwolą lepiej dopasować ją do potrzeb użytkowników.

Beta testy aplikacji PeoPay

W testach, które posłużą wypracowaniu kolejnych wersji aplikacji, mogą wziąć udział posiadacze urządzeń mobilnych z Androidem. Każdy użytkownik może mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie się rozwijać PeoPay. Aby mieć wcześniejszy dostęp do nowych funkcji i poprawek przed udostępnieniem ich wszystkim klientom, a także móc wyrażać na ich temat swoje opinie i sugerować zmiany, wystarczy zgłosić się i dołączyć do programu beta testów. Jak to zrobić?

Osoba, która chce zapisać się na ochotnika jako tester, może to zrobić na stronie aplikacji w sklepie Google Play. Po wyszukaniu aplikacji PeoPay w sklepie, w szczegółach opisu, pod zdaniem „Dołącz do programu testów Beta” należy wybrać „Dołącz”. Zapisany użytkownik będzie stale otrzymywać od Pekao nowe, kolejne wersje beta aplikacji PeoPay. Może też w każdym momencie z tego zrezygnować. W jednym czasie może być zapisana ograniczona liczba testerów aplikacji. Po osiągnięciu tego limitu, zgłoszenia nie będą możliwe – chyba, że ktoś z użytkowników się wypisze.

W ten sposób, jako użytkownik aplikacji, możesz mieć realny wpływ na kształt jej kolejnych odsłon, z drugiej strony może być to ciekawe doświadczenie. Tym bardziej, że młodzi są urodzonymi ekspertami w korzystaniu z apek!

O tym, co jakie możliwości daje rachunek w Pekao, przeczytasz w naszej analizie (Rachunek młodzieżowy w Pekao – Konto Przekorzystne), a w łatwy sposób porównasz je z innymi w naszym rankingu kont dla młodzieży.

Źródło: komunikat prasowy Banku Pekao

Krzysztof Gibek
Absolwent socjologii, zaangażowany w tematykę finansów i giełdy, z doświadczeniem w pracy w bankowości. Od ponad 10 lat analizuje produkty finansowe dla młodzieży i studentów, a od ponad 7 lat dzieli się swoją wiedzą na łamach serwisu KontoMłodzieżowe.com.

Słownik pojęć

Komisja Nadzoru Finansowego

- jest to organ administracji państwowej, sprawujący kontrolę nad rynkiem finansowym w Polsce. Nadzoruje m.in. instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, emerytalne i płatnicze. Działalność KNF ma zapewniać prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego, jego stabilność, bezpieczeństwo oraz przejrzystość, a także ochronę interesów uczestników tego rynku, czyli m.in. posiadaczy kont bankowych.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!