Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Jesienne promocje doładowań telefonów

Redakcja   •   04 października 2017 r.

Posiadacze telefonów na kartę w Orange, T-mobile i Heyah mają okazję wziąć udział w promocjach za doładowanie telefonu za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji banku.

Bilety do kina za doładowanie telefonu w Orange za pomocą aplikacji IKO

Klienci PKO BP i Inteligo, którzy korzystają z aplikacji mobilnej IKO i doładują telefon w Orange za minimum 100 zł otrzymają dwa vouchery w formie kodu. Voucher można wymienić na bilet do Cinema City na seans 2D. Vouchery są ważne do 31 grudnia 2017 r., każda osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę. Promocja obowiązuje od 1 do 31 października 2017 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły oraz regulamin z listą kin objętych promocją na stronie Inteligo.

Atrakcyjne nagrody za doładowanie telefonu w T-mobile lub Heyah

Aby wziąć udział w losowaniu nagród w konkursie „Jesienne mobilizacja”, wystarczy za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej banku doładować telefon za min. 20 zł, a następnie wymyślić nazwę dla jesiennej Krainy T-mobile i zgłosić ją na stronie jesiennamobilizacja.pl. Do wygrania sprzęt Apple (MacBooki, iPhone’y, iWatche) oraz doładowania telefonu.

Szczegóły, lista banków w których można doładować konto oraz regulamin na stronie promocji.

Słownik pojęć

OFE

- czyli Otwarty Fundusz Emerytalny, to fundusz do którego wpłacana jest część składki emerytalnej pracujących Polaków. OFE mają za zadanie gromadzić i pomnażać oszczędności z myślą o przyszłej emeryturze ich klientów.
Więcej pojęć »

Porównywarka kont dla młodych ›

Odpowiedz na 5 prostych pytań i zobacz, które konta spełniają Twoje wymagania. Nie musisz analizować tabelek i szukać haczyków, bo już to zrobiliśmy!