Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Informacje

Współpraca

Masz serwis internetowy skierowany do młodych ludzi? Prowadzisz firmę popularną wśród młodzieży? Działasz na polu edukacji finansowej? Zapraszamy do współpracy! Naszymi czytelnikami są młodzi ludzie, głównie w wieku od 13 do 18 lat. To do nich kierujemy swój przekaz. Jeśli sądzisz, że nasza współpraca mogłaby przynieść obopólne korzyści, napisz do nas! Adres do korespondencji i...    Czytaj dalej »

Kontakt

Serwis kontomlodziezowe.com powstał w 2014 roku, ale nie są to nasze pierwsze kroki w świecie finansów. O pieniądzach piszemy od czterech lat i w tym czasie dostrzegliśmy, jak mało jest wartościowych serwisów finansowych skierowanych do młodych ludzi. Stąd pomysł na kontomlodziezowe.com. W przypadku pytań ogólnych i pytań dotyczących współpracy, zapraszamy do kontaktu pod adresem:

Regulamin i polityka prywatności

Przeznaczenie serwisu kontomlodziezowe.com Serwis jest skierowany do młodzieży w wieku szkolnym, a jego celem jest dostarczanie informacji na temat zarządzania finansami, oszczędzania i świadomego korzystania z produktów bankowych. Teksty przygotowane przez redaktorów opierają się osobistych doświadczeniach i analizach. Warunki korzystania z serwisu Korzystanie z serwisu kontomlodziezowe.com jest darmowe i nie wymaga rejestracji (założenia konta użytkownika)....    Czytaj dalej »

Zobacz także

Słownik pojęć

Komisja Nadzoru Finansowego

- jest to organ administracji państwowej, sprawujący kontrolę nad rynkiem finansowym w Polsce. Nadzoruje m.in. instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, emerytalne i płatnicze. Działalność KNF ma zapewniać prawidłowe funkcjonowanie rynku finansowego, jego stabilność, bezpieczeństwo oraz przejrzystość, a także ochronę interesów uczestników tego rynku, czyli m.in. posiadaczy kont bankowych.
Więcej pojęć »