Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

BZ WBK otworzył 10 tysięcy Kont <20

Redakcja   •   Aktualizacja: 22 lutego 2018 r.

Nowe Konto <20 zaproponowane młodzieży przez BZ WBK okazało się strzałem w dziesiątkę. Już 10 tysięcy młodych klientów korzysta z darmowego prowadzenia oprocentowanego rachunku, bezpłatnych wypłat z bankomatów na całym świecie, a także bezpłatnych przelewów przez internet i w oddziałach.

Uwaga, opis archiwalny! Konta <20 nie ma już w aktualnej ofercie BZ WBK. Od niedawna młodzież może otworzyć nowy rachunek, o którym szerzej przeczytacie w naszym artykule: Konto Jakie Chcę dla młodych w BZ WBK.

Dzięki elementowi edukacyjnemu, Konto<20 może być dobrym sposobem na odpowiedzialne wprowadzenie dziecka w świat finansów. – Zachęcając nastolatka do aktywnego korzystania z konta i karty, zwracamy uwagę na bezpieczeństwo dokonywanych transakcji, m.in. na ochronę PIN-u do swojej karty, nieujawnianie danych, na które jest założone konto w banku, czy sprawdzanie listy transakcji. Jesteśmy przekonani, że im szybciej nastolatek pozna podstawy finansów osobistych, tym łatwiej wejdzie w odpowiedzialne życie – podkreśla Elżbieta Grodzicka.

Źródło: http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/biuro-prasowe/aktualnosci/sukces-oferty-dla-mlodych-ponad-10-tysiecy-nowych-kont-20.html

Przeczytaj również