Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Zyskaj 20 zł od BZ WBK za doładowanie telefonu na kartę w sieci Orange

Redakcja   •   Aktualizacja: 24 kwietnia 2018 r.

Już po raz trzeci, za doładowanie telefonu na kartę w Orange kwotą minimum 40 zł za pomocą BZWBK24, możesz otrzymać 20 zł bonusu na Twoje konto w BZ WBK.

Jednak zanim doładujesz telefon, najpierw musisz zarejestrować się na stronie promocji. Następnie, do 21 maja 2018 r. musisz doładować konto kwotą minimum 40 zł. Uwaga – w puli jest tylko 700 nagród, więc lepiej się pospieszyć! Każdy może otrzymać nagrodę tylko raz. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Szczegóły i regulamin promocji na blogu BZ WBK.

Przeczytaj również

Słownik pojęć

Stopa procentowa

- określa ile kosztuje pożyczenie pewnej sumy pieniędzy. Stopy procentowe określane są przez państwo (a konkretnie przez Radę Polityki Pieniężnej) i odnoszą się do odsetek, jakie banki muszą zapłacić za pożyczenie pieniędzy od Narodowego Banku Polskiego i od siebie nawzajem. Ta cena z kolei wpływa na warunki, na jakich banki udzielają kredytów nam, zwykłym obywatelom. Im wyższe stopy procentowe, tym wyższe oprocentowanie kredytu. W czasie, gdy obowiązują niskie stopy procentowe, za pożyczenie pieniędzy z banku zapłacimy mniej, z drugiej strony zarobimy mniej na odsetkach, jeśli ulokujemy oszczędności w banku. W okresie obowiązywania wysokich stóp procentowych, koszty pożyczenia pieniędzy z banku wzrastają, podobnie jak oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Na stronie NBP znajduje się długi, ale interesujący artykuł nt. stóp procentowych.
Więcej pojęć »