Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

Do 40 zł zwrotu od BZ WBK za bilety na dowolne wydarzenie kulturalne

Redakcja   •   05 października 2017 r.

BZ WBK zachęca do kupowania biletów na imprezy kulturalne za pomocą aplikacji BZWBK24 mobile. Za zakup biletów do 31 października 2017 r. można otrzymać aż 40 zł zwrotu.

Bilety muszą zostać kupione przez aplikację, w zakładce „Bilety, parkingi i taxi” > Wydarzenia i opłacone za pomocą dyspozycji Przelew24. 40 zł to maksymalna kwota zwrotu, czyli bilety tańsze zostaną zwrócone w całości, a droższe zostaną zrefundowane tylko do kwoty 40 zł. Zwrot zostanie wypłacony do 15 listopada i każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda.

Niestety, jak w przypadku większości promocji, pula nagród jest ograniczona i wynosi 20 000 zł. Jest jeszcze jeden haczyk – zgodnie z regulaminm, w promocji mogą brać udział niestety tylko osoby pełnoletnie.

Szczegóły i regulamin na blogu BZ WBK.

Przeczytaj również

Słownik pojęć

Stopa procentowa

- określa ile kosztuje pożyczenie pewnej sumy pieniędzy. Stopy procentowe określane są przez państwo (a konkretnie przez Radę Polityki Pieniężnej) i odnoszą się do odsetek, jakie banki muszą zapłacić za pożyczenie pieniędzy od Narodowego Banku Polskiego i od siebie nawzajem. Ta cena z kolei wpływa na warunki, na jakich banki udzielają kredytów nam, zwykłym obywatelom. Im wyższe stopy procentowe, tym wyższe oprocentowanie kredytu. W czasie, gdy obowiązują niskie stopy procentowe, za pożyczenie pieniędzy z banku zapłacimy mniej, z drugiej strony zarobimy mniej na odsetkach, jeśli ulokujemy oszczędności w banku. W okresie obowiązywania wysokich stóp procentowych, koszty pożyczenia pieniędzy z banku wzrastają, podobnie jak oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Na stronie NBP znajduje się długi, ale interesujący artykuł nt. stóp procentowych.
Więcej pojęć »