Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

BZWBK: Otrzymaj zwrot do 30 zł za korzystanie z przelewów natychmiastowych

Redakcja   •   27 grudnia 2017 r.

Nowości i promocji w BZ WBK ciąg dalszy. Teraz, od 27 grudnia 2017 r. do 31 stycznia 2018 r., możecie otrzymać zwrot 15, 20 lub 30 zł za aktywne korzystanie z funkcji przelewów natychmiastowych.

Aby wziąć udział w promocji, należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy. Następnie, do 31 stycznia należy wykonać przelewy natychmiastowe z bankowości mobilnej i z aplikacji BZWBK24 mobile. W zależności od liczby i rodzaju wykonanych przelewów, można otrzymać nagrody różnej wysokości. Dokładnie mówiąc:

Nagroda w wysokości 15 zł przysługuje za:

  • 2 przelewy natychmiastowe w BZWBK24 internet
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

Nagroda w wysokości 20 zł przysługuje za:

  • 1 przelew natychmiastowy w BZWBK24 internet,
  • 1 przelew natychmiastowy w BZWBK24 mobile,
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

Najwyższa nagroda, w wysokości 30 zł, przysługuje natomiast za:

  • 2 przelewy natychmiastowe w BZWBK24 mobile,
  • 1 przelew na telefon w BZWBK24 mobile

Jeśli w czasie promocji wykonacie więcej niż dwa przelewy, bank pod uwagę weźmie tylko pierwsze dwa i sprawdzi, w jakich usługach były wykonane. Pula nagród to 20 000 zł, a o ich przyznaniu decyduje data spełnienia warunków promocji, nie ma więc na co czekać. Nagrody zostaną wypłacone do 16 lutego 2018 r. Promocja dotyczy tylko osób pełnoletnich.

Szczegóły promocji i regulamin na blogu BZ WBK

Przeczytaj również

Słownik pojęć

Stopa procentowa

- określa ile kosztuje pożyczenie pewnej sumy pieniędzy. Stopy procentowe określane są przez państwo (a konkretnie przez Radę Polityki Pieniężnej) i odnoszą się do odsetek, jakie banki muszą zapłacić za pożyczenie pieniędzy od Narodowego Banku Polskiego i od siebie nawzajem. Ta cena z kolei wpływa na warunki, na jakich banki udzielają kredytów nam, zwykłym obywatelom. Im wyższe stopy procentowe, tym wyższe oprocentowanie kredytu. W czasie, gdy obowiązują niskie stopy procentowe, za pożyczenie pieniędzy z banku zapłacimy mniej, z drugiej strony zarobimy mniej na odsetkach, jeśli ulokujemy oszczędności w banku. W okresie obowiązywania wysokich stóp procentowych, koszty pożyczenia pieniędzy z banku wzrastają, podobnie jak oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych. Na stronie NBP znajduje się długi, ale interesujący artykuł nt. stóp procentowych.
Więcej pojęć »