Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

50 zł od BZ WBK za średnią na świadectwie powyżej 4.0

Redakcja   •   13 września 2017 r.

BZ WBK wprowadził w sierpniu do swojej oferty nowy rachunek bankowy o nazwie Konto Jakie Chcę, który docelowo ma zastąpić dotychczasową ofertę, składającą się z kilku różnych rachunków. Specjalnie dla młodzieży, bank właśnie przygotował z tej okazji specjalną promocję.

Na czym polega promocja?

Uczniowie w wieku od 13 do 20 lat, którzy posiadają lub założą Konto Jakie Chcę w BZ WBK i pokażą w oddziale banku świadectwo za poprzedni rok szkolny ze średnią powyżej 4.0, otrzymają od banku nagrodę w wysokości 50 zł. Promocja obejmuje zarówno rok szkolny 2016/2017 jak i dopiero rozpoczęty 2017/2018, więc w sumie można zgarnąć aż 100 zł – wystarczy w jednym i drugim roku mieć odpowiednio wysoką średnią.

Czy warto założyć Konto Jakie Chcę?

W naszym rankingu kont młodzieżowych nadal figuruje Konto<20, które można będzie otworzyć jeszcze do 1 listopada 2017 r. Konto Jakie Chcę funkcjonuje już na trochę innych warunkach – przede wszystkim nie jest bezwarunkowo bezpłatne tak jak Konto<20, choć przy aktywnym korzystaniu z niego, opłat można uniknąć.

Niestety podobnie jak w przypadku Konta<20, nowego rachunku również nie można otworzyć przez internet, jeśli nie ma się ukończonych 18 lat. Wszystkie szczegóły dotyczące Konta Jakie Chcę pojawią się na naszej stronie już niebawem.

Na blogu BZ WBK znajdziecie szczegóły promocji oraz regulamin.

Przeczytaj również