Serwis edukacji finansowej dla młodzieży

100 zł od mBanku za założenie eKonta m i regularne oszczędzanie

Redakcja   •   17 maja 2018 r.

Czy można zarobić na oszczędzaniu? Teraz można w mBanku: za założenie konta, ustalenie celu oszczędzania i regularne odkładanie pieniędzy, bank wypłaci dodatkową stówę. Nic tylko oszczędzać!

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć eKonto m do 27 sierpnia 2018 r., a następnie:

  • wykonać min. 5 transakcji kartą w miesiącu następującym po miesiącu założenia konta oraz następnym (czyli zakładając konto w maju, trzeba wykonać 5 transakcji w czerwcu i 5 transakcji w lipcu)
  • ustalić swój cel oszczędnościowy
  • odłożyć min. po 10 zł na koniec 1 i 2 miesiąca (w naszym przykładzie, na koniec czerwca i na koniec lipca)

Po spełnieniu warunku w pierwszym miesiącu bank wypłaci połowę bonusu czyli 50 zł, a drugą połowę posiadacz konta otrzyma miesiąc później, za spełnienie warunków promocji w drugim miesiącu.

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku (czyli takich, którzy nie mieli w nim konta od 2016 r.) i mogą w niej wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Szczegóły w regulaminie promocji.

Jak założyć eKonto m i czy w ogóle warto?

eKonto m to od dawna numer 1 w naszym rankingu kont młodzieżowych. Jest prowadzone za darmo bez żadnych warunków aż do 25 roku życia (potem przy wpływach min. 1000 zł w miesiącu). Karta jest darmowa do 20 roku życia (potem przy min. 5 transakcjach w miesiącu), a do dyspozycji są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (od 25 r.ż. także na świecie).

Przeczytaj również